ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019
ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Καταχωρημένα Τμήματα 61
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 109
2 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 74
3 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
4 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27
5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ 21
6 ) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΝΟΝΑ του ΜΩΫΣΗ 16
7 ) ΔΡΑΓΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
Βιστωνίδος
8 ) ΜΑΛΟΥΣΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108
9 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 71
10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 53
11 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 42
12 ) ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
13 ) ΚΑΡΑ-ΕΜΙΝ ΑΧΜΕΤ του ΙΣΕΪΝ 28
14 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
15 ) ΤΖΑΜΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 21
16 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΙΤΑΛΙ 18
17 ) ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
18 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
19 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
20 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 15
21 ) ΜΟΛΛΑ ΕΡΟΛ του ΙΔΡΙΣ 15
22 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 13
23 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 12
24 ) ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
25 ) ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
26 ) ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 10
27 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
28 ) ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΝΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
29 ) ΤΣΙΚΝΙΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
30 ) ΝΤΕΛΗ ΑΜΕΤ ΣΑΜΠΡΗ του ΦΑΪΚ 0
Σελέρου
31 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 30
32 ) ΑΛΗ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΡΧΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 20
33 ) ΧΑΣΑΝ ΑΡΗΦ ΡΕΤΖΕΠ του ΧΙΟΥΣΕΪΝ 20
34 ) ΜΟΥΤΟΥΣ ΙΡΙΖ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 14
35 ) ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
36 ) ΚΕΜΕΝΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
37 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΑΣΙΑ ΣΑΛΗ του ΣΑΛΗ 10
38 ) ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΧΑΛΗΠ του ΑΖΗΖ 9
39 ) ΜΟΥΜΙΝ ΦΑΪΚ ΤΑΪΦΟΥΡ του ΜΟΥΡΑΤ 9
40 ) ΜΟΥΣΛΗ ΓΚΙΟΥΚΑΝ του ΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ 5
……………….
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΒΔΗΡΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Καταχωρημένα Τμήματα 61
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
2 ) ΚΑΡΑΠΑΖΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12
4 ) ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ 11
5 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9
Βιστωνίδος
6 ) ΖΑΪΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
7 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
8 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
9 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 26
10 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 25
11 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22
12 ) ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 21
13 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
14 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
15 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
16 ) ΚΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13
17 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 12
18 ) ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10
19 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10
20 ) ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
21 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 3
Σελέρου
22 ) ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ 19
23 ) ΜΠΟΥΚΟΥΤΟ ΑΪΣΕ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 17
24 ) ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12
25 ) ΦΥΛΑΧΤΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
26 ) ΔΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 6
28 ) ΤΣΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 2
………….
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Καταχωρημένα Τμήματα 61
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413
2 ) ΠΙΣΚΙΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 369
3 ) ΑΜΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
4 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 327
5 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 265
7 ) ΜΠΡΟΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 240
8 ) ΑΝΑΦΟΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 202
Βιστωνίδος
9 ) ΣΑΜΗ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΜΗ 427
10 ) ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392
11 ) ΧΑΤΖΗΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜ του ΑΣΗΜ 329
12 ) ΓΚΙΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 326
13 ) ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 307
14 ) ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 299
15 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 286
16 ) ΛΕΣΚΟΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 278
17 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΘΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
18 ) ΚΟΤΖΑ ΝΑΖΗΦ ΝΑΖΗΦ του ΝΑΖΗΦ 236
19 ) ΚΑΡΑΣΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 214
20 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182
21 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
22 ) ΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
23 ) ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΔΗ ΙΣΜΕΤ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 126
24 ) ΜΑΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 123
25 ) ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105
26 ) ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΠΑΧΤΙΑΡ του ΓΙΛΜΑΣ 100
27 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96
28 ) ΧΑΣΑΝ ΝΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 82
29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 69
30 ) ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60
31 ) ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΛΗΛ 53
Σελέρου
32 ) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 641
33 ) ΡΙΖΑ ΟΓΛΟΥ ΣΕΜΙΧΑ του ΡΕΤΖΕΠ 539
34 ) ΟΜΕΡ ΣΑΜΠΑΝ του ΦΕΧΜΗ 467
35 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 420
36 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΛΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ 382
37 ) ΤΟΠ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΓΚΙΕ του ΧΑΣΑΝ 180
38 ) ΤΟΠ ΑΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 179
39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΙΣ του ΡΕΤΖΕΠ 163
40 ) ΚΕΤΕΝΛΙΚΛΗ ΝΕΝΤΙΜΕ του ΣΑΛΗ 163
41 ) ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΕΜΕΤ ΣΟΥΑΤ του ΕΣΡΕΦ 157
42 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΕΡ του ΣΕΦΕΡ 115
…………….
ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Καταχωρημένα Τμήματα 61
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 718
2 ) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 683
3 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 662
4 ) ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 420
5 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) του ΚΟΣΜΑ 235
6 ) ΜΑΝΑΣΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 141
7 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
8 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
Βιστωνίδος
9 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1058
10 ) ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 869
11 ) ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 702
12 ) ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 572
13 ) ΓΚΑΣΙΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 505
14 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 503
15 ) ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 474
16 ) ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 459
17 ) ΕΜΙΝ ΝΟΥΡΝΤΑΝ του ΕΜΙΝ 431
18 ) ΜΑΚΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 396
19 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310
20 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 306
21 ) ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 260
22 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 258
23 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΜΠΡΗ 231
24 ) ΣΕΡΝΙΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 213
25 ) ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
26 ) ΟΜΕΡ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΟΜΕΡ (ΣΕΖΕΝ) του ΑΛΗ 212
27 ) ΓΚΛΑΒΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179
28 ) ΜΠΑΡΓΚΑΝ ΤΙΟΥΛΑΪ του ΜΕΧΜΕΤ 118
29 ) ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
30 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98
31 ) ΔΕΛΒΙΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71
Σελέρου
32 ) ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 553
33 ) ΝΤΕΜΗΡ ΣΑΝΤΡΗ (ΚΑΔΡΗ) του ΡΕΤΖΕΠ 429
34 ) ΙΜΠΙΣ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΛΗ 252
35 ) ΟΣΜΑΝ ΜΕΛΙΧΑ του ΚΙΑΜΗΛ 219
36 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΠΑΧΡΗ του ΣΑΪΠ 196
37 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΣΑΛΗ 173
38 ) ΑΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΟΥΝΑΛ του ΧΑΣΑΝ 143
39 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΕΝ του ΡΑΧΜΗ 105
40 ) ΧΟΤΖΑ ΧΑΣΑΝ ΣΑΛΗ του ΑΧΜΕΤ 101
41 ) ΜΟΥΣΤΑΦΟΓΛΟΥ ΣΕΜΣΙΝΤΙΝ του ΑΧΜΕΤ 72
42 ) ΧΑΣΑΝ ΡΙΦΑΤ ΣΕΒΗΝΤΣ του ΧΑΣΑΝ 18
………….
συνΕΡΓΑΣΙΑ
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Καταχωρημένα Τμήματα 61
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372
2 ) ΡΑΞΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΦΗΤΗ 255
3 ) ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182
4 ) ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 169
5 ) ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97
7 ) ΣΤΑΓΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 82
8 ) ΔΗΜΑΚΗ ΜΗΛΙΤΣΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 79
Βιστωνίδος
9 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΕΝΤ του ΒΕΛΗ 426
10 ) ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 418
11 ) ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393
12 ) ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΟΥΜΙΤ του ΤΖΕΜΑΛ 364
13 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 352
14 ) ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 349
15 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331
16 ) ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 274
17 ) ΑΛΗ ΕΦΕΝΤΗ ΙΣΜΑΗΛ του ΣΑΜΗ 268
18 ) ΔΑΦΝΙΩΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 268
19 ) ΒΥΔΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 229
20 ) ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΣΕΤΙΝ του ΜΕΜΕΤ 228
21 ) ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΟΥ 199
22 ) ΨΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197
23 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
24 ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 185
25 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΟΛΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
26 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΤΖΑΡΤΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99
27 ) ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 76
28 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63
29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 53
30 ) ΚΕΤΕΓΕΝΗ ΧΑΪΔΩ του ΣΥΜΕΩΝ 46
31 ) ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
Σελέρου
32 ) ΤΣΑΟΥΣ ΟΓΛΟΥ ΛΟΥΤΦΗ του ΣΟΥΚΡΗ 417
33 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΤΖΕΪΛΑΝ του ΝΑΗΛ 393
34 ) ΙΝΤΖΕ ΜΕΜΕΤ ΜΠΙΡΟΛ του ΣΕΛΑΜΗ 377
35 ) ΕΦΕΝΔΗ ΕΡΑΛΠ του ΦΟΥΑΤ 341
36 ) ΟΣΜΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΙΣΜΕΤ 305
37 ) ΙΣΜΑΗΛΚΟ ΦΑΤΗΧ του ΧΑΜΔΗ 292
38 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ-ΚΕΛΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 240
39 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΜΠΑΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 149
40 ) ΤΖΑΦΕΡ ΤΖΕΜΗΛ του ΑΧΜΕΤ 98
41 ) ΣΑΚΑΛΗ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΠΕΣΗΜ 95
42 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΕ του ΧΑΣΑΝ 67
ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ: ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
Καταχωρημένα Τμήματα 34
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 664
2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 550
3 ) ΤΖΕΛΕΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 523
4 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 449
5 ) ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 447
6 ) ΒΑΧΑΡΕΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
7 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 444
8 ) ΧΑΛΗΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΜΙΝ του ΧΑΛΗΤ 429
9 ) ΔΡΑΜΠΙΔΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 378
10 ) ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
11 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 357
12 ) ΚΕΤΙΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 341
13 ) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 329
14 ) ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 309
15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305
16 ) ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
17 ) ΣΙΑΜΠΑΝ ΟΓΛΟΥ ΡΕΤΖΕΠ του ΣΙΑΜΠΑΝ 287
18 ) ΒΟΜΒΑΡΔΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 284
19 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΖΙΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 246
20 ) ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
21 ) ΓΚΑΛΙΠ ΟΓΛΟΥ ΤΟΛΚΑΪ του ΕΡΟΛ 233
22 ) ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 232
23 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 226
24 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 224
25 ) ΚΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 203
26 ) ΜΠΕΜΠΕΚΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 195
27 ) ΡΑΪΦ ΣΕΝΤΑΤ του ΡΑΪΦ 193
28 ) ΣΙΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 178
29 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΛΤΑΝ του ΣΑΛΗ 177
30 ) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126
31 ) ΑΛΗ ΣΕΒΔΑ του ΕΜΙΝ 123
32 ) ΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108
33 ) ΛΑΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77
34 ) ΣΕΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΜΕΛΕΚ του ΣΑΜΠΡΗ 77
35 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75
36 ) ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΪ του ΚΕΜΑΛ 69
37 ) ΑΧΤΣΗ ΝΑΪΔΕ του ΑΛΗ 67
38 ) ΣΙΔΗΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 64
39 ) ΡΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΟΥΝ του ΑΛΗ 63
40 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΖΙΝΕΠ του ΜΕΜΕΤ 46
41 ) ΣΕΪΤ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΑΪ του ΣΕΓΙΝ 10
………….
ΝΕΑ ΠΝΟΗ
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
Καταχωρημένα Τμήματα 34
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 399
2 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜ του ΖΙΑ 395
3 ) ΧΟΥΣΝΗ ΟΓΛΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΝΗ 379
4 ) ΚΑΡΚΑΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 339
5 ) ΛΟΥΚΜΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 335
6 ) ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 332
7 ) ΓΚΟΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300
8 ) ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300
9 ) ΜΠΑΜΠΑΪΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (Ράνια) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 265
10 ) ΦΕΡΑΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΦΕΡΑΤ 249
11 ) ΑΛΗ ΓΙΑΚΟΥΠ του ΑΛΗ 236
12 ) ΔΡΙΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
13 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 213
14 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 200
15 ) ΚΟΤΖΑΚΕΛΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196
16 ) ΝΙΑΖΗΦ ΟΓΛΟΥ ΝΙΑΖΗΦ του ΝΙΑΖΗΦ 150
17 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 144
18 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 142
19 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141
20 ) ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 135
21 ) ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΗΛΙΑ 133
22 ) ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΟΓΚΙΟΥΝ του ΕΜΙΝ 130
23 ) ΚΟΛΓΚΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 129
24 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΚΙΑΖΗΜ του ΒΕΛΗ 124
25 ) ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ του ΡΑΜΑΔΑΝ 118
26 ) ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 112
27 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΗΛΙΑ 100
28 ) ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
29 ) ΝΑΗΜ ΟΓΛΟΥ ΟΝΤΕΡ του ΣΕΡΑΤ 87
30 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΝΤΙΝ του ΧΑΣΑΝ 86
31 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΤΟΦΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80
32 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53
33 ) ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΖΟΥΪΡΑ του ΤΑΧΣΙΝ 50
34 ) ΟΥΣΤΑ ΓΙΟΥΛΤΕΝ του ΧΑΣΑΝ ΣΑΜΠΡΗ 44
35 ) ΑΠΤΟΥΡΑΜΑΝ ΑΪΣΕΛ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ 36
36 ) ΧΑΛΗΤ ΑΜΕΤ ΤΖΟΣΚΟΥΝ του ΤΖΑΦΕΡ 24
37 ) ΚΙΑΖΗΜ ΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 21
38 ) ΣΕΦΚΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΕΪΧΑΝ του ΣΕΡΑΦΕΝΤΙΝ 11
39 ) ΠΕΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΑ της ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΣ 8
40 ) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4
41 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 0
……………..
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
Καταχωρημένα Τμήματα 34
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΕΡΕΝ του ΣΑΛΗ 312
2 ) ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305
3 ) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 303
4 ) ΡΑΪΦ ΟΓΛΟΥ ΡΑΪΦ του ΑΡΙΦ 301
5 ) ΚΟΥΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 298
6 ) ΡΙΧΑΤ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του ΡΙΧΑΤ 236
7 ) ΔΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 225
8 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΤΛΟΥ του ΡΑΜΑΔΑΝ 219
9 ) ΜΙΛΑΧΙΜ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΜΙΛΑΧΙΜ 214
10 ) ΓΚΑΛΙΠ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΕΡΣΟΛ 209
11 ) ΦΕΪΖ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΝΤΣ του ΤΣΑΚΙΔΙΝ 209
12 ) ΚΥΡΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 186
13 ) ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
14 ) ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 161
15 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΦΕΡΙΤ 156
16 ) ΦΕΪΖΗ ΤΙΜΟΥΡ του ΤΟΥΡΚΑΪ 149
17 ) ΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143
18 ) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138
19 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 124
20 ) ΣΑΜΠΡΗ ΝΤΙΛΕΚ του ΙΛΧΑΝ 118
21 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΒΑΓΙΑΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 111
22 ) ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 108
23 ) ΔΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
24 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 91
25 ) ΡΕΣΟΥΛ ΟΓΛΟΥ ΕΡΣΟΗ του ΡΑΣΟΥΛ 80
26 ) ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
27 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΘΙΤΣΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 59
28 ) ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
29 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ του ΧΑΪΡΙΔΙΝ 56
30 ) ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
31 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ (ΛΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42
32 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΕΜΙΝ 36
33 ) ΣΕΪΜΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΓΙΕ του ΤΟΥΡΑΝ 33
34 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΒΑΪΤΣΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 32
35 ) ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 31
36 ) ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31
37 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 30
38 ) ΦΕΡΟΥΧ ΟΓΛΟΥ ΝΤΗΝΤΕΜ του ΟΥΡΑΛ 25
39 ) ΙΣΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΙΣΜΕΤ 23
40 ) ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ του ΜΠΑΪΡΑΜ 14
41 ) ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10
ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ: ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019
ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
Εκλογική Περιφέρεια Μύκης
Καταχωρημένα Τμήματα 43
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών
1 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΕΧΜΗ του ΦΑΧΡΗ 139
2 ) ΣΕΧΡΙΝ ΣΑΝΙΕ του ΤΑΧΣΙΝ 59
Κοτύλης
3 ) ΧΑΣΑΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΕΣ του ΦΕΪΖΟΥΛΑ 517
4 ) ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΕΔΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 261
5 ) ΜΟΥΕΖΗΝΟΓΛΟΥ ΡΕΜΖΙΕ του ΣΑΛΗ 198
6 ) ΤΑΖΕ ΑΛΙΕ του ΣΑΜΠΡΗ 173
7 ) ΖΟΥΜΠΡΕ ΜΕΡΓΙΕΜΕ του ΛΕΤΗΦ 40
Μύκης
8 ) ΖΕΪΜΠΕΚ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 407
9 ) ΚΙΟΣΕ ΜΟΥΡΑΤ του ΑΧΜΕΤ 405
10 ) ΓΚΕΝΤΣ ΙΔΡΙΣ του ΧΑΣΑΝ 360
11 ) ΚΟΥΡΑΚ ΝΙΛΚΙΟΥΛ του ΜΕΜΕΤ 318
12 ) ΠΑΛΙΚΑΡ ΣΑΜΗ του ΧΑΣΑΝ 306
13 ) ΓΙΑΖΙΤΖΗ ΜΟΥΖΕΓΕΝ του ΧΑΣΑΝ 223
14 ) ΜΑΝΑΦΟΓΛΟΥ ΣΕΦΙΚΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 142
15 ) ΚΑΡΑ-ΑΛΗ ΙΛΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 134
16 ) ΚΑΡΑ-ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΪ του ΝΕΖΜΗ 123
17 ) ΧΑΤΖΗΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΑΧΜΕΤ 117
18 ) ΤΑΖΕ ΑΪΣΕ του ΦΙΚΡΕΤ 115
19 ) ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΕΛΙΚΑ του ΜΕΜΕΤ-ΕΜΙΝ 114
20 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΕΧΜΕΤ του ΙΜΠΡΑΗΜ 110
21 ) ΜΟΛΛΑ ΟΣΜΑΝ ΕΜΙΝΕ του ΤΖΕΜΑΛΗ 103
22 ) ΜΙΧΤΑΡΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ του ΡΑΧΗΜ 101
23 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 100
24 ) ΜΕΤΣΟ ΣΑΜΙΕ του ΜΟΥΣΑ 97
25 ) ΚΑΤΟΥΝΛΟΥ ΣΗΜΠΕΛ του ΣΑΛΗ 87
26 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΛΗ του ΧΙΛΜΗ 84
27 ) ΣΟΥΒΑΡΗ ΙΛΙΕΣ του ΧΑΣΑΝ 81
28 ) ΜΠΙΜΠΕΡ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 74
29 ) ΣΕΚΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΕΤ του ΜΠΑΧΡΗ 73
30 ) ΚΑΝΤΟΥΧΑΡ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 72
31 ) ΝΑΖΗΦ ΝΕΖΔΕΤ του ΜΠΑΧΡΗ 67
32 ) ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΝ ΡΕΜΖΗ του ΧΑΣΑΝ 63
33 ) ΓΚΙΡΙΤΛΗ ΧΑΣΑΝ του ΝΕΤΖΜΕΔΗΝ 54
34 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΕΒΙΓΙΑ του ΧΑΣΑΝ 50
35 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΒΙΛΔΑΝ του ΤΖΕΒΗΤ 45
36 ) ΚΟΤΖΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΖΕΪΜ 37
37 ) ΝΤΑΛΛΗ ΤΖΕΛΑΕΔΙΝ του ΧΑΣΑΝ 37
38 ) ΜΠΑΤΖΑΚ ΧΑΒΑ του ΙΔΡΙΣ 26
Σατρών
39 ) ΓΚΙΡΙΤΛΗ ΤΖΕΛΑΛ του ΜΕΧΜΕΤ 332
40 ) ΟΣΜΑΝ ΡΗΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 26
……………
ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Μύκης
Καταχωρημένα Τμήματα 43
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών
1 ) ΚΑΒΑΣ ΚΕΝΑΝ του ΤΑΧΗΡ 591
2 ) ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΕΤ του ΤΖΕΜΗΛ 270
Κοτύλης
3 ) ΜΕΤΖΗΤ ΧΑΣΑΝ ΡΕΜΖΗ του ΧΙΛΜΗ 483
4 ) ΟΜΕΡ ΤΑΧΗΡ του ΕΜΙΝ 478
5 ) ΚΟΥΛΕ ΑΡΗΦ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 445
6 ) ΜΟΥΑΤΖΗΡ ΑΛΗ ΑΪΣΕΛ του ΜΠΕΧΡΗ 360
7 ) ΡΑΗΜ ΑΪΝΟΥΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 178
Μύκης
8 ) ΕΦΕΝΤΗ ΕΜΠΙΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 643
9 ) ΚΙΟΥΡΤ ΕΜΒΕΡ του ΜΕΧΜΕΤ 609
10 ) ΡΑΜΑΔΑΝ ΜΠΑΧΡΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 504
11 ) ΧΑΣΑΝ-ΣΑΛΗ ΡΕΤΖΕΠ του ΤΖΕΜΑΛΗ 414
12 ) ΜΠΑΤΖΑΚ ΣΕΛΑΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 405
13 ) ΧΑΤΖΗΜΙΛΙΑΖΗΜ ΕΚΡΕΜ του ΧΙΛΜΗ 357
14 ) ΚΙΟΥΡΤ ΧΑΣΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 339
15 ) ΑΡΝΑΟΥΤ ΤΖΗΧΑΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 335
16 ) ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΣΕΒΙΜ του ΣΙΑΜΠΑΝ 325
17 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΙΡΦΑΝ 303
18 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΦΑΧΡΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 302
19 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ-ΟΓΛΟΥ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 300
20 ) ΜΟΛΑ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 285
21 ) ΓΚΟΒΕΝΤΑΡ ΤΖΕΧΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 265
22 ) ΕΜΙΡ ΟΡΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 244
23 ) ΜΠΙΜΠΕΡ ΚΕΝΑΝ του ΝΙΑΖΗ 226
24 ) ΧΑΣΑΝ-ΣΑΛΗΧ ΣΑΜΗ του ΧΑΣΑΝ 220
25 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΣΑΝ 197
26 ) ΤΑΧΗΡ ΣΑΝΤΙΚ του ΣΑΛΗΧ 183
27 ) ΣΑΪΤΟΓΛΟΥ ΙΛΜΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 170
28 ) ΚΟΥΡΟΥ ΙΣΜΕΤ του ΜΩΑΜΕΤ 156
29 ) ΜΟΛΛΑ-ΑΜΕΤ ΕΜΙΝΕ του ΑΔΕΜ 151
30 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΤΖΕΝΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 137
31 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΜΠΕΛΚΙΖ του ΡΕΤΖΕΠ 123
32 ) ΜΑΤΖΑΡ ΝΑΓΚΙΧΑΝ του ΚΑΔΡΗ 123
33 ) ΤΣΟΛΚΟ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΣΑΔΙΚ 118
34 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΤΟΥΡΚΙΑΝ του ΤΖΕΜΗΛ 108
35 ) ΜΟΛΛΑ ΣΙΝΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 92
36 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΧΑΜΔΗ του ΣΟΥΚΡΗ 89
37 ) ΛΟΤΣΑ ΣΕΛΒΕΡ του ΣΙΑΜΠΑΝ 83
38 ) ΜΟΛΛΑ-ΟΓΛΟΥ ΝΤΙΛΜΠΕΡ του ΧΑΜΔΗ 67
39 ) ΣΟΥΛΚΟ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 14
Σατρών
40 ) ΜΟΥΣΑ ΣΕΪΝΤΑΝ του ΤΖΕΜΗΛ 663
41 ) ΡΑΣΗΤ ΣΕΪΝΟΥΡ του ΣΑΛΗ 52
……………….
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
Εκλογική Περιφέρεια Μύκης
Καταχωρημένα Τμήματα 43
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών
1 ) ΙΜΑΜ ΕΡΤΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 469
2 ) ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΗΛ του ΟΜΕΡ 99
Κοτύλης
3 ) ΧΟΜΚΟ ΕΡΚΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 606
4 ) ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΧΙΚΜΕΤ του ΣΟΥΚΡΗ 507
5 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΛΗ του ΝΟΥΡΗ 356
6 ) ΣΑΝΤΣΙΟ ΝΕΒΗΜ του ΧΑΪΡΗ 319
7 ) ΓΚΡΟΣΔΗΛ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΡΑΦΗΚ 283
8 ) ΤΡΑΜΠΑ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΕΜΙΝ 194
Μύκης
9 ) ΚΟΥΣΤΣΗ ΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 554
10 ) ΚΑΜΠΟΥΡ ΜΗΤΑΤ του ΧΑΣΑΝ 512
11 ) ΑΓΓΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 499
12 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚ ΣΑΛΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 495
13 ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΛΗ 396
14 ) ΣΑΧΙΝΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΣΑΛΗ 327
15 ) ΓΚΕΝΤΣ ΜΠΑΣΑ ΓΙΟΥΞΕΛ του ΣΑΜΗ 315
16 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΜΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 268
17 ) ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 263
18 ) ΣΟΥΚΛΑ ΔΕΒΡΗΜ του ΜΠΑΧΡΗ 237
19 ) ΜΟΛΛΑ ΑΧΜΕΤ ΝΕΤΖΜΗ του ΜΕΧΜΕΤ 230
20 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΤΖΕΜΗΛ του ΧΑΣΑΝ 229
21 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΙΣΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 225
22 ) ΚΑΡΑ – ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΛΜΠΕΓΙΑΖ του ΧΑΚΗ 220
23 ) ΙΜΠΡΑΗΜΚΟ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΧΑΣΑΝ 193
24 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚ ΣΑΜΠΙΧΑ του ΤΖΕΜΑΛ 174
25 ) ΧΑΣΑΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΑΣΑΝ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 174
26 ) ΚΟΥΡΟΥ ΜΩΧΑΜΕΤ του ΑΧΜΕΤ 149
27 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΖΕΚΙΕ του ΜΕΜΕΤ 141
28 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΙΕ του ΤΖΕΜΑΛΗ 87
29 ) ΕΜΗΝΤΣΙΑ ΣΑΜΠΙΧΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 83
30 ) ΚΟΥΡΟΥ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 79
31 ) ΜΠΕΛΤΣΟ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΧΑΚΗ 74
32 ) ΜΕΚΕΡΑ ΕΜΙΝΕ του ΧΙΛΜΗ 69
33 ) ΣΟΥΒΑΡΗ ΕΝΓΚΙΝ του ΣΑΛΗ 64
34 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΓΟΥΛ του ΣΑΛΗ 63
35 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΦΑΤΜΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 63
36 ) ΤΖΕΛΕΠ ΝΟΥΡΣΕΛ του ΤΖΑΒΗΤ 61
37 ) ΕΜΗΡ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 60
38 ) ΚΑΒΑΖ ΖΕΒΤΖΑΝ του ΜΠΑΣΡΗ 56
39 ) ΚΟΡΟΥΤΖΗ ΤΑΧΣΙΜΕ του ΤΖΕΜΗΛ 49
40 ) ΜΟΥΣΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ 31
Σατρών
41 ) ΑΓΚΟ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ 381
42 ) ΝΤΑΛΗ ΧΑΝΙΦΕ του ΡΕΤΖΕΠ 36
…………
ΜΕΓΑ ΕΝΩΣΗ ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
Εκλογική Περιφέρεια Μύκης
Καταχωρημένα Τμήματα 43
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών
1 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΧΑ του ΧΙΛΜΗ 244
2 ) ΤΑΜΠΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ του ΜΕΧΜΕΤ 233
Κοτύλης
3 ) ΧΑΦΟΥΖ ΑΧΜΕΤ ΧΑΪΡΕΔΙΝ του ΑΧΜΕΤ 515
4 ) ΜΟΥΣΑ ΑΠΤΟΥΡΑΧΙΜ του ΑΡΗΦ 491
5 ) ΡΑΧΗΜ ΧΙΚΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 314
6 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΤΟΥΛ του ΣΙΑΜΠΑΝ 182
7 ) ΜΟΥΣΑ ΚΑΔΡΙΕ του ΡΙΔΒΑΝ 151
8 ) ΑΛΕΜΔΑΡ ΓΙΛΔΙΖ του ΧΟΥΣΕΪΝ 129
Μύκης
9 ) ΑΔΕΜ ΧΑΣΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 539
10 ) ΧΑΣΑΝΚΟΓΛΟΥ ΕΝΓΚΙΝ του ΣΑΜΗ 508
11 ) ΤΣΙΤΑΚ ΤΖΕΧΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 369
12 ) ΧΑΗΤΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΧΑΣΑΝ 362
13 ) ΙΜΑΜ ΣΟΥΝΑΪ του ΧΑΣΑΝ 323
14 ) ΑΡΔΑΛΗ ΧΑΛΗΛ του ΙΣΜΕΤ 299
15 ) ΚΑΠΖΑ ΣΟΥΡΗ του ΣΕΦΚΗ 297
16 ) ΜΑΤΖΑΡ ΤΖΕΓΚΙΖ του ΜΕΧΜΕΤ 288
17 ) ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΜΠΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΓΚΙΟΥΝΕΡ 279
18 ) ΧΟΥΣΜΕΝ ΜΕΒΛΗΔΗΝ του ΧΑΜΔΗ 264
19 ) ΕΦΕΝΤΗ ΕΓΓΗΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 255
20 ) ΚΑΡΑ-ΑΛΗ ΡΕΜΖΙΕ του ΤΖΕΜΗΛ 251
21 ) ΣΕΦΕΡ ΚΕΝΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 238
22 ) ΣΑΜΠΑΝ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΒΑΧΙΔΙΝ 232
23 ) ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΕΪΧΑΝ του ΙΣΜΕΤ 221
24 ) ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΙΣΜΑΗΛ 197
25 ) ΣΑΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 192
26 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΦΑΧΡΗ του ΧΑΚΗ 177
27 ) ΚΙΟΥΛΛΟΥ ΣΕΖΓΚΙΝ του ΣΕΛΑΪΔΗΝ 175
28 ) ΣΟΥΛΚΟ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 170
29 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛ ΙΣΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 143
30 ) ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΟΡΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 140
31 ) ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΓΙΑΚΟΥΠ του ΜΕΧΜΕΤ 130
32 ) ΝΤΑΓΚΑΛΑ ΧΑΜΙΔΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 115
33 ) ΙΣΜΑΗΛ- ΚΕΧΑΓΙΑ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 114
34 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛ ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΧΑΡ του ΣΑΪΤ 112
35 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΜΑΚΜΠΟΥΛΕ του ΧΑΣΑΝ 99
36 ) ΟΣΜΑΝ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΖΙΛΕ του ΡΑΜΑΔΑΝ 94
37 ) ΚΙΟΣΕ ΤΖΑΝΣΟΥ του ΤΖΕΜΑΛΗ 86
38 ) ΜΠΕΛΤΣΟ ΓΚΟΥΛΣΕΝ του ΧΑΚΗ 46
39 ) ΚΟΖΑΡ ΑΪΝΟΥΡ του ΑΠΤΟΥΡΑΜΑΝ 30
40 ) ΚΟΤΖΑ ΤΖΕΜΙΛΕ του ΜΕΧΜΕΤ 8
Σατρών
41 ) ΟΣΜΑΝ ΑΪΣΕ του ΡΑΜΑΔΑΝ 64