ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΑΒΔΗΡΩΝ, ΤΟΠΕΙΡΟΥ ΚΑΙ ΜΥΚΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Καταχωρημένα Τμήματα 61

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων

1 ) ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 109

2 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 74

3 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40

4 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27

5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ 21

6 ) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΝΟΝΑ του ΜΩΫΣΗ 16

7 ) ΔΡΑΓΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12

Βιστωνίδος

8 ) ΜΑΛΟΥΣΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108

9 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 71

10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 53

11 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 42

12 ) ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36

13 ) ΚΑΡΑ-ΕΜΙΝ ΑΧΜΕΤ του ΙΣΕΪΝ 28

14 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24

15 ) ΤΖΑΜΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 21

16 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΙΤΑΛΙ 18

17 ) ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

18 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

19 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16

20 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 15

21 ) ΜΟΛΛΑ ΕΡΟΛ του ΙΔΡΙΣ 15

22 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 13

23 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 12

24 ) ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11

25 ) ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11

26 ) ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 10

27 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7

28 ) ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΝΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

29 ) ΤΣΙΚΝΙΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

30 ) ΝΤΕΛΗ ΑΜΕΤ ΣΑΜΠΡΗ του ΦΑΪΚ 0

Σελέρου

31 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 30

32 ) ΑΛΗ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΡΧΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 20

33 ) ΧΑΣΑΝ ΑΡΗΦ ΡΕΤΖΕΠ του ΧΙΟΥΣΕΪΝ 20

34 ) ΜΟΥΤΟΥΣ ΙΡΙΖ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 14

35 ) ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13

36 ) ΚΕΜΕΝΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12

37 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΑΣΙΑ ΣΑΛΗ του ΣΑΛΗ 10

38 ) ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΧΑΛΗΠ του ΑΖΗΖ 9

39 ) ΜΟΥΜΙΝ ΦΑΪΚ ΤΑΪΦΟΥΡ του ΜΟΥΡΑΤ 9

40 ) ΜΟΥΣΛΗ ΓΚΙΟΥΚΑΝ του ΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ 5

……………….

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΒΔΗΡΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Καταχωρημένα Τμήματα 61

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων

1 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21

2 ) ΚΑΡΑΠΑΖΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17

3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12

4 ) ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ 11

5 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9

Βιστωνίδος

6 ) ΖΑΪΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75

7 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39

8 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32

9 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 26

10 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 25

11 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22

12 ) ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 21

13 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

14 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

15 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14

16 ) ΚΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13

17 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 12

18 ) ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10

19 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10

20 ) ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

21 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 3

Σελέρου

22 ) ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ 19

23 ) ΜΠΟΥΚΟΥΤΟ ΑΪΣΕ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 17

24 ) ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12

25 ) ΦΥΛΑΧΤΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

26 ) ΔΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 6

28 ) ΤΣΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 2

………….

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Καταχωρημένα Τμήματα 61

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων

1 ) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413

2 ) ΠΙΣΚΙΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 369

3 ) ΑΜΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366

4 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 327

5 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302

6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 265

7 ) ΜΠΡΟΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 240

8 ) ΑΝΑΦΟΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 202

Βιστωνίδος

9 ) ΣΑΜΗ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΜΗ 427

10 ) ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392

11 ) ΧΑΤΖΗΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜ του ΑΣΗΜ 329

12 ) ΓΚΙΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 326

13 ) ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 307

14 ) ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 299

15 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 286

16 ) ΛΕΣΚΟΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 278

17 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΘΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240

18 ) ΚΟΤΖΑ ΝΑΖΗΦ ΝΑΖΗΦ του ΝΑΖΗΦ 236

19 ) ΚΑΡΑΣΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 214

20 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182

21 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165

22 ) ΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138

23 ) ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΔΗ ΙΣΜΕΤ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 126

24 ) ΜΑΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 123

25 ) ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105

26 ) ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΠΑΧΤΙΑΡ του ΓΙΛΜΑΣ 100

27 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96

28 ) ΧΑΣΑΝ ΝΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 82

29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 69

30 ) ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60

31 ) ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΛΗΛ 53

Σελέρου

32 ) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 641

33 ) ΡΙΖΑ ΟΓΛΟΥ ΣΕΜΙΧΑ του ΡΕΤΖΕΠ 539

34 ) ΟΜΕΡ ΣΑΜΠΑΝ του ΦΕΧΜΗ 467

35 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 420

36 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΛΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ 382

37 ) ΤΟΠ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΓΚΙΕ του ΧΑΣΑΝ 180

38 ) ΤΟΠ ΑΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 179

39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΙΣ του ΡΕΤΖΕΠ 163

40 ) ΚΕΤΕΝΛΙΚΛΗ ΝΕΝΤΙΜΕ του ΣΑΛΗ 163

41 ) ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΕΜΕΤ ΣΟΥΑΤ του ΕΣΡΕΦ 157

42 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΕΡ του ΣΕΦΕΡ 115

…………….

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Καταχωρημένα Τμήματα 61

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων

1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 718

2 ) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 683

3 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 662

4 ) ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 420

5 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) του ΚΟΣΜΑ 235

6 ) ΜΑΝΑΣΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 141

7 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121

8 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36

Βιστωνίδος

9 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1058

10 ) ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 869

11 ) ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 702

12 ) ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 572

13 ) ΓΚΑΣΙΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 505

14 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 503

15 ) ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 474

16 ) ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 459

17 ) ΕΜΙΝ ΝΟΥΡΝΤΑΝ του ΕΜΙΝ 431

18 ) ΜΑΚΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 396

19 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310

20 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 306

21 ) ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 260

22 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 258

23 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΜΠΡΗ 231

24 ) ΣΕΡΝΙΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 213

25 ) ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212

26 ) ΟΜΕΡ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΟΜΕΡ (ΣΕΖΕΝ) του ΑΛΗ 212

27 ) ΓΚΛΑΒΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179

28 ) ΜΠΑΡΓΚΑΝ ΤΙΟΥΛΑΪ του ΜΕΧΜΕΤ 118

29 ) ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116

30 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98

31 ) ΔΕΛΒΙΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71

Σελέρου

32 ) ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 553

33 ) ΝΤΕΜΗΡ ΣΑΝΤΡΗ (ΚΑΔΡΗ) του ΡΕΤΖΕΠ 429

34 ) ΙΜΠΙΣ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΛΗ 252

35 ) ΟΣΜΑΝ ΜΕΛΙΧΑ του ΚΙΑΜΗΛ 219

36 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΠΑΧΡΗ του ΣΑΪΠ 196

37 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΣΑΛΗ 173

38 ) ΑΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΟΥΝΑΛ του ΧΑΣΑΝ 143

39 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΕΝ του ΡΑΧΜΗ 105

40 ) ΧΟΤΖΑ ΧΑΣΑΝ ΣΑΛΗ του ΑΧΜΕΤ 101

41 ) ΜΟΥΣΤΑΦΟΓΛΟΥ ΣΕΜΣΙΝΤΙΝ του ΑΧΜΕΤ 72

42 ) ΧΑΣΑΝ ΡΙΦΑΤ ΣΕΒΗΝΤΣ του ΧΑΣΑΝ 18

………….

συνΕΡΓΑΣΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Καταχωρημένα Τμήματα 61

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων

1 ) ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372

2 ) ΡΑΞΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΦΗΤΗ 255

3 ) ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182

4 ) ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 169

5 ) ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149

6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97

7 ) ΣΤΑΓΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 82

8 ) ΔΗΜΑΚΗ ΜΗΛΙΤΣΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 79

Βιστωνίδος

9 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΕΝΤ του ΒΕΛΗ 426

10 ) ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 418

11 ) ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393

12 ) ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΟΥΜΙΤ του ΤΖΕΜΑΛ 364

13 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 352

14 ) ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 349

15 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331

16 ) ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 274

17 ) ΑΛΗ ΕΦΕΝΤΗ ΙΣΜΑΗΛ του ΣΑΜΗ 268

18 ) ΔΑΦΝΙΩΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 268

19 ) ΒΥΔΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 229

20 ) ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΣΕΤΙΝ του ΜΕΜΕΤ 228

21 ) ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΟΥ 199

22 ) ΨΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197

23 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193

24 ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 185

25 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΟΛΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121

26 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΤΖΑΡΤΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99

27 ) ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 76

28 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63

29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 53

30 ) ΚΕΤΕΓΕΝΗ ΧΑΪΔΩ του ΣΥΜΕΩΝ 46

31 ) ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

Σελέρου

32 ) ΤΣΑΟΥΣ ΟΓΛΟΥ ΛΟΥΤΦΗ του ΣΟΥΚΡΗ 417

33 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΤΖΕΪΛΑΝ του ΝΑΗΛ 393

34 ) ΙΝΤΖΕ ΜΕΜΕΤ ΜΠΙΡΟΛ του ΣΕΛΑΜΗ 377

35 ) ΕΦΕΝΔΗ ΕΡΑΛΠ του ΦΟΥΑΤ 341

36 ) ΟΣΜΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΙΣΜΕΤ 305

37 ) ΙΣΜΑΗΛΚΟ ΦΑΤΗΧ του ΧΑΜΔΗ 292

38 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ-ΚΕΛΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 240

39 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΜΠΑΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 149

40 ) ΤΖΑΦΕΡ ΤΖΕΜΗΛ του ΑΧΜΕΤ 98

41 ) ΣΑΚΑΛΗ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΠΕΣΗΜ 95

42 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΕ του ΧΑΣΑΝ 67

ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ: ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου

Καταχωρημένα Τμήματα 34

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου

1 ) ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 664

2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 550

3 ) ΤΖΕΛΕΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 523

4 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 449

5 ) ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 447

6 ) ΒΑΧΑΡΕΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444

7 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 444

8 ) ΧΑΛΗΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΜΙΝ του ΧΑΛΗΤ 429

9 ) ΔΡΑΜΠΙΔΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 378

10 ) ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375

11 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 357

12 ) ΚΕΤΙΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 341

13 ) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 329

14 ) ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 309

15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305

16 ) ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298

17 ) ΣΙΑΜΠΑΝ ΟΓΛΟΥ ΡΕΤΖΕΠ του ΣΙΑΜΠΑΝ 287

18 ) ΒΟΜΒΑΡΔΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 284

19 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΖΙΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 246

20 ) ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239

21 ) ΓΚΑΛΙΠ ΟΓΛΟΥ ΤΟΛΚΑΪ του ΕΡΟΛ 233

22 ) ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 232

23 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 226

24 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 224

25 ) ΚΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 203

26 ) ΜΠΕΜΠΕΚΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 195

27 ) ΡΑΪΦ ΣΕΝΤΑΤ του ΡΑΪΦ 193

28 ) ΣΙΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 178

29 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΛΤΑΝ του ΣΑΛΗ 177

30 ) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126

31 ) ΑΛΗ ΣΕΒΔΑ του ΕΜΙΝ 123

32 ) ΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108

33 ) ΛΑΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77

34 ) ΣΕΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΜΕΛΕΚ του ΣΑΜΠΡΗ 77

35 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75

36 ) ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΪ του ΚΕΜΑΛ 69

37 ) ΑΧΤΣΗ ΝΑΪΔΕ του ΑΛΗ 67

38 ) ΣΙΔΗΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 64

39 ) ΡΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΟΥΝ του ΑΛΗ 63

40 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΖΙΝΕΠ του ΜΕΜΕΤ 46

41 ) ΣΕΪΤ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΑΪ του ΣΕΓΙΝ 10

………….

ΝΕΑ ΠΝΟΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου

Καταχωρημένα Τμήματα 34

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου

1 ) ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 399

2 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜ του ΖΙΑ 395

3 ) ΧΟΥΣΝΗ ΟΓΛΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΝΗ 379

4 ) ΚΑΡΚΑΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 339

5 ) ΛΟΥΚΜΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 335

6 ) ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 332

7 ) ΓΚΟΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300

8 ) ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300

9 ) ΜΠΑΜΠΑΪΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (Ράνια) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 265

10 ) ΦΕΡΑΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΦΕΡΑΤ 249

11 ) ΑΛΗ ΓΙΑΚΟΥΠ του ΑΛΗ 236

12 ) ΔΡΙΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227

13 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 213

14 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 200

15 ) ΚΟΤΖΑΚΕΛΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196

16 ) ΝΙΑΖΗΦ ΟΓΛΟΥ ΝΙΑΖΗΦ του ΝΙΑΖΗΦ 150

17 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 144

18 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 142

19 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141

20 ) ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 135

21 ) ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΗΛΙΑ 133

22 ) ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΟΓΚΙΟΥΝ του ΕΜΙΝ 130

23 ) ΚΟΛΓΚΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 129

24 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΚΙΑΖΗΜ του ΒΕΛΗ 124

25 ) ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ του ΡΑΜΑΔΑΝ 118

26 ) ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 112

27 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΗΛΙΑ 100

28 ) ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87

29 ) ΝΑΗΜ ΟΓΛΟΥ ΟΝΤΕΡ του ΣΕΡΑΤ 87

30 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΝΤΙΝ του ΧΑΣΑΝ 86

31 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΤΟΦΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80

32 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53

33 ) ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΖΟΥΪΡΑ του ΤΑΧΣΙΝ 50

34 ) ΟΥΣΤΑ ΓΙΟΥΛΤΕΝ του ΧΑΣΑΝ ΣΑΜΠΡΗ 44

35 ) ΑΠΤΟΥΡΑΜΑΝ ΑΪΣΕΛ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ 36

36 ) ΧΑΛΗΤ ΑΜΕΤ ΤΖΟΣΚΟΥΝ του ΤΖΑΦΕΡ 24

37 ) ΚΙΑΖΗΜ ΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 21

38 ) ΣΕΦΚΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΕΪΧΑΝ του ΣΕΡΑΦΕΝΤΙΝ 11

39 ) ΠΕΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΑ της ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΣ 8

40 ) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4

41 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 0

……………..

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου

Καταχωρημένα Τμήματα 34

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου

1 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΕΡΕΝ του ΣΑΛΗ 312

2 ) ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305

3 ) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 303

4 ) ΡΑΪΦ ΟΓΛΟΥ ΡΑΪΦ του ΑΡΙΦ 301

5 ) ΚΟΥΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 298

6 ) ΡΙΧΑΤ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του ΡΙΧΑΤ 236

7 ) ΔΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 225

8 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΤΛΟΥ του ΡΑΜΑΔΑΝ 219

9 ) ΜΙΛΑΧΙΜ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΜΙΛΑΧΙΜ 214

10 ) ΓΚΑΛΙΠ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΕΡΣΟΛ 209

11 ) ΦΕΪΖ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΝΤΣ του ΤΣΑΚΙΔΙΝ 209

12 ) ΚΥΡΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 186

13 ) ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168

14 ) ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 161

15 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΦΕΡΙΤ 156

16 ) ΦΕΪΖΗ ΤΙΜΟΥΡ του ΤΟΥΡΚΑΪ 149

17 ) ΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143

18 ) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138

19 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 124

20 ) ΣΑΜΠΡΗ ΝΤΙΛΕΚ του ΙΛΧΑΝ 118

21 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΒΑΓΙΑΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 111

22 ) ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 108

23 ) ΔΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105

24 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 91

25 ) ΡΕΣΟΥΛ ΟΓΛΟΥ ΕΡΣΟΗ του ΡΑΣΟΥΛ 80

26 ) ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75

27 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΘΙΤΣΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 59

28 ) ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57

29 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ του ΧΑΪΡΙΔΙΝ 56

30 ) ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44

31 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ (ΛΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42

32 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΕΜΙΝ 36

33 ) ΣΕΪΜΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΓΙΕ του ΤΟΥΡΑΝ 33

34 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΒΑΪΤΣΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 32

35 ) ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 31

36 ) ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31

37 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 30

38 ) ΦΕΡΟΥΧ ΟΓΛΟΥ ΝΤΗΝΤΕΜ του ΟΥΡΑΛ 25

39 ) ΙΣΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΙΣΜΕΤ 23

40 ) ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ του ΜΠΑΪΡΑΜ 14

41 ) ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10

 

ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ: ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μύκης

Καταχωρημένα Τμήματα 43

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών

1 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΕΧΜΗ του ΦΑΧΡΗ 139

2 ) ΣΕΧΡΙΝ ΣΑΝΙΕ του ΤΑΧΣΙΝ 59

Κοτύλης

3 ) ΧΑΣΑΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΕΣ του ΦΕΪΖΟΥΛΑ 517

4 ) ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΕΔΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 261

5 ) ΜΟΥΕΖΗΝΟΓΛΟΥ ΡΕΜΖΙΕ του ΣΑΛΗ 198

6 ) ΤΑΖΕ ΑΛΙΕ του ΣΑΜΠΡΗ 173

7 ) ΖΟΥΜΠΡΕ ΜΕΡΓΙΕΜΕ του ΛΕΤΗΦ 40

Μύκης

8 ) ΖΕΪΜΠΕΚ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 407

9 ) ΚΙΟΣΕ ΜΟΥΡΑΤ του ΑΧΜΕΤ 405

10 ) ΓΚΕΝΤΣ ΙΔΡΙΣ του ΧΑΣΑΝ 360

11 ) ΚΟΥΡΑΚ ΝΙΛΚΙΟΥΛ του ΜΕΜΕΤ 318

12 ) ΠΑΛΙΚΑΡ ΣΑΜΗ του ΧΑΣΑΝ 306

13 ) ΓΙΑΖΙΤΖΗ ΜΟΥΖΕΓΕΝ του ΧΑΣΑΝ 223

14 ) ΜΑΝΑΦΟΓΛΟΥ ΣΕΦΙΚΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 142

15 ) ΚΑΡΑ-ΑΛΗ ΙΛΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 134

16 ) ΚΑΡΑ-ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΪ του ΝΕΖΜΗ 123

17 ) ΧΑΤΖΗΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΑΧΜΕΤ 117

18 ) ΤΑΖΕ ΑΪΣΕ του ΦΙΚΡΕΤ 115

19 ) ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΕΛΙΚΑ του ΜΕΜΕΤ-ΕΜΙΝ 114

20 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΕΧΜΕΤ του ΙΜΠΡΑΗΜ 110

21 ) ΜΟΛΛΑ ΟΣΜΑΝ ΕΜΙΝΕ του ΤΖΕΜΑΛΗ 103

22 ) ΜΙΧΤΑΡΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ του ΡΑΧΗΜ 101

23 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 100

24 ) ΜΕΤΣΟ ΣΑΜΙΕ του ΜΟΥΣΑ 97

25 ) ΚΑΤΟΥΝΛΟΥ ΣΗΜΠΕΛ του ΣΑΛΗ 87

26 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΛΗ του ΧΙΛΜΗ 84

27 ) ΣΟΥΒΑΡΗ ΙΛΙΕΣ του ΧΑΣΑΝ 81

28 ) ΜΠΙΜΠΕΡ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 74

29 ) ΣΕΚΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΕΤ του ΜΠΑΧΡΗ 73

30 ) ΚΑΝΤΟΥΧΑΡ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 72

31 ) ΝΑΖΗΦ ΝΕΖΔΕΤ του ΜΠΑΧΡΗ 67

32 ) ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΝ ΡΕΜΖΗ του ΧΑΣΑΝ 63

33 ) ΓΚΙΡΙΤΛΗ ΧΑΣΑΝ του ΝΕΤΖΜΕΔΗΝ 54

34 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΕΒΙΓΙΑ του ΧΑΣΑΝ 50

35 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΒΙΛΔΑΝ του ΤΖΕΒΗΤ 45

36 ) ΚΟΤΖΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΖΕΪΜ 37

37 ) ΝΤΑΛΛΗ ΤΖΕΛΑΕΔΙΝ του ΧΑΣΑΝ 37

38 ) ΜΠΑΤΖΑΚ ΧΑΒΑ του ΙΔΡΙΣ 26

Σατρών

39 ) ΓΚΙΡΙΤΛΗ ΤΖΕΛΑΛ του ΜΕΧΜΕΤ 332

40 ) ΟΣΜΑΝ ΡΗΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 26

……………

ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Μύκης

Καταχωρημένα Τμήματα 43

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών

1 ) ΚΑΒΑΣ ΚΕΝΑΝ του ΤΑΧΗΡ 591

2 ) ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΕΤ του ΤΖΕΜΗΛ 270

Κοτύλης

3 ) ΜΕΤΖΗΤ ΧΑΣΑΝ ΡΕΜΖΗ του ΧΙΛΜΗ 483

4 ) ΟΜΕΡ ΤΑΧΗΡ του ΕΜΙΝ 478

5 ) ΚΟΥΛΕ ΑΡΗΦ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 445

6 ) ΜΟΥΑΤΖΗΡ ΑΛΗ ΑΪΣΕΛ του ΜΠΕΧΡΗ 360

7 ) ΡΑΗΜ ΑΪΝΟΥΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 178

Μύκης

8 ) ΕΦΕΝΤΗ ΕΜΠΙΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 643

9 ) ΚΙΟΥΡΤ ΕΜΒΕΡ του ΜΕΧΜΕΤ 609

10 ) ΡΑΜΑΔΑΝ ΜΠΑΧΡΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 504

11 ) ΧΑΣΑΝ-ΣΑΛΗ ΡΕΤΖΕΠ του ΤΖΕΜΑΛΗ 414

12 ) ΜΠΑΤΖΑΚ ΣΕΛΑΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 405

13 ) ΧΑΤΖΗΜΙΛΙΑΖΗΜ ΕΚΡΕΜ του ΧΙΛΜΗ 357

14 ) ΚΙΟΥΡΤ ΧΑΣΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 339

15 ) ΑΡΝΑΟΥΤ ΤΖΗΧΑΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 335

16 ) ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΣΕΒΙΜ του ΣΙΑΜΠΑΝ 325

17 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΙΡΦΑΝ 303

18 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΦΑΧΡΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 302

19 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ-ΟΓΛΟΥ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 300

20 ) ΜΟΛΑ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 285

21 ) ΓΚΟΒΕΝΤΑΡ ΤΖΕΧΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 265

22 ) ΕΜΙΡ ΟΡΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 244

23 ) ΜΠΙΜΠΕΡ ΚΕΝΑΝ του ΝΙΑΖΗ 226

24 ) ΧΑΣΑΝ-ΣΑΛΗΧ ΣΑΜΗ του ΧΑΣΑΝ 220

25 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΣΑΝ 197

26 ) ΤΑΧΗΡ ΣΑΝΤΙΚ του ΣΑΛΗΧ 183

27 ) ΣΑΪΤΟΓΛΟΥ ΙΛΜΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 170

28 ) ΚΟΥΡΟΥ ΙΣΜΕΤ του ΜΩΑΜΕΤ 156

29 ) ΜΟΛΛΑ-ΑΜΕΤ ΕΜΙΝΕ του ΑΔΕΜ 151

30 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΤΖΕΝΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 137

31 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΜΠΕΛΚΙΖ του ΡΕΤΖΕΠ 123

32 ) ΜΑΤΖΑΡ ΝΑΓΚΙΧΑΝ του ΚΑΔΡΗ 123

33 ) ΤΣΟΛΚΟ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΣΑΔΙΚ 118

34 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΤΟΥΡΚΙΑΝ του ΤΖΕΜΗΛ 108

35 ) ΜΟΛΛΑ ΣΙΝΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 92

36 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΧΑΜΔΗ του ΣΟΥΚΡΗ 89

37 ) ΛΟΤΣΑ ΣΕΛΒΕΡ του ΣΙΑΜΠΑΝ 83

38 ) ΜΟΛΛΑ-ΟΓΛΟΥ ΝΤΙΛΜΠΕΡ του ΧΑΜΔΗ 67

39 ) ΣΟΥΛΚΟ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 14

Σατρών

40 ) ΜΟΥΣΑ ΣΕΪΝΤΑΝ του ΤΖΕΜΗΛ 663

41 ) ΡΑΣΗΤ ΣΕΪΝΟΥΡ του ΣΑΛΗ 52

……………….

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μύκης

Καταχωρημένα Τμήματα 43

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών

1 ) ΙΜΑΜ ΕΡΤΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 469

2 ) ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΗΛ του ΟΜΕΡ 99

Κοτύλης

3 ) ΧΟΜΚΟ ΕΡΚΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 606

4 ) ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΧΙΚΜΕΤ του ΣΟΥΚΡΗ 507

5 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΛΗ του ΝΟΥΡΗ 356

6 ) ΣΑΝΤΣΙΟ ΝΕΒΗΜ του ΧΑΪΡΗ 319

7 ) ΓΚΡΟΣΔΗΛ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΡΑΦΗΚ 283

8 ) ΤΡΑΜΠΑ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΕΜΙΝ 194

Μύκης

9 ) ΚΟΥΣΤΣΗ ΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 554

10 ) ΚΑΜΠΟΥΡ ΜΗΤΑΤ του ΧΑΣΑΝ 512

11 ) ΑΓΓΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 499

12 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚ ΣΑΛΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 495

13 ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΛΗ 396

14 ) ΣΑΧΙΝΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΣΑΛΗ 327

15 ) ΓΚΕΝΤΣ ΜΠΑΣΑ ΓΙΟΥΞΕΛ του ΣΑΜΗ 315

16 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΜΗ του ΤΖΕΜΑΛΗ 268

17 ) ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 263

18 ) ΣΟΥΚΛΑ ΔΕΒΡΗΜ του ΜΠΑΧΡΗ 237

19 ) ΜΟΛΛΑ ΑΧΜΕΤ ΝΕΤΖΜΗ του ΜΕΧΜΕΤ 230

20 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΤΖΕΜΗΛ του ΧΑΣΑΝ 229

21 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΙΣΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 225

22 ) ΚΑΡΑ – ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΛΜΠΕΓΙΑΖ του ΧΑΚΗ 220

23 ) ΙΜΠΡΑΗΜΚΟ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΧΑΣΑΝ 193

24 ) ΓΙΟΥΡΟΥΚ ΣΑΜΠΙΧΑ του ΤΖΕΜΑΛ 174

25 ) ΧΑΣΑΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΑΣΑΝ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 174

26 ) ΚΟΥΡΟΥ ΜΩΧΑΜΕΤ του ΑΧΜΕΤ 149

27 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΖΕΚΙΕ του ΜΕΜΕΤ 141

28 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΙΕ του ΤΖΕΜΑΛΗ 87

29 ) ΕΜΗΝΤΣΙΑ ΣΑΜΠΙΧΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 83

30 ) ΚΟΥΡΟΥ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 79

31 ) ΜΠΕΛΤΣΟ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΧΑΚΗ 74

32 ) ΜΕΚΕΡΑ ΕΜΙΝΕ του ΧΙΛΜΗ 69

33 ) ΣΟΥΒΑΡΗ ΕΝΓΚΙΝ του ΣΑΛΗ 64

34 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΓΟΥΛ του ΣΑΛΗ 63

35 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΦΑΤΜΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 63

36 ) ΤΖΕΛΕΠ ΝΟΥΡΣΕΛ του ΤΖΑΒΗΤ 61

37 ) ΕΜΗΡ ΑΪΣΕ του ΧΑΣΑΝ 60

38 ) ΚΑΒΑΖ ΖΕΒΤΖΑΝ του ΜΠΑΣΡΗ 56

39 ) ΚΟΡΟΥΤΖΗ ΤΑΧΣΙΜΕ του ΤΖΕΜΗΛ 49

40 ) ΜΟΥΣΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ 31

Σατρών

41 ) ΑΓΚΟ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ 381

42 ) ΝΤΑΛΗ ΧΑΝΙΦΕ του ΡΕΤΖΕΠ 36

…………

ΜΕΓΑ ΕΝΩΣΗ ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Μύκης

Καταχωρημένα Τμήματα 43

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Θερμών

1 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΧΑ του ΧΙΛΜΗ 244

2 ) ΤΑΜΠΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ του ΜΕΧΜΕΤ 233

Κοτύλης

3 ) ΧΑΦΟΥΖ ΑΧΜΕΤ ΧΑΪΡΕΔΙΝ του ΑΧΜΕΤ 515

4 ) ΜΟΥΣΑ ΑΠΤΟΥΡΑΧΙΜ του ΑΡΗΦ 491

5 ) ΡΑΧΗΜ ΧΙΚΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 314

6 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΤΟΥΛ του ΣΙΑΜΠΑΝ 182

7 ) ΜΟΥΣΑ ΚΑΔΡΙΕ του ΡΙΔΒΑΝ 151

8 ) ΑΛΕΜΔΑΡ ΓΙΛΔΙΖ του ΧΟΥΣΕΪΝ 129

Μύκης

9 ) ΑΔΕΜ ΧΑΣΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 539

10 ) ΧΑΣΑΝΚΟΓΛΟΥ ΕΝΓΚΙΝ του ΣΑΜΗ 508

11 ) ΤΣΙΤΑΚ ΤΖΕΧΑΤ του ΜΕΧΜΕΤ 369

12 ) ΧΑΗΤΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΧΑΣΑΝ 362

13 ) ΙΜΑΜ ΣΟΥΝΑΪ του ΧΑΣΑΝ 323

14 ) ΑΡΔΑΛΗ ΧΑΛΗΛ του ΙΣΜΕΤ 299

15 ) ΚΑΠΖΑ ΣΟΥΡΗ του ΣΕΦΚΗ 297

16 ) ΜΑΤΖΑΡ ΤΖΕΓΚΙΖ του ΜΕΧΜΕΤ 288

17 ) ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΜΠΕΡΓΚΙΟΥΛ του ΓΚΙΟΥΝΕΡ 279

18 ) ΧΟΥΣΜΕΝ ΜΕΒΛΗΔΗΝ του ΧΑΜΔΗ 264

19 ) ΕΦΕΝΤΗ ΕΓΓΗΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 255

20 ) ΚΑΡΑ-ΑΛΗ ΡΕΜΖΙΕ του ΤΖΕΜΗΛ 251

21 ) ΣΕΦΕΡ ΚΕΝΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 238

22 ) ΣΑΜΠΑΝ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΒΑΧΙΔΙΝ 232

23 ) ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΕΪΧΑΝ του ΙΣΜΕΤ 221

24 ) ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΙΣΜΑΗΛ 197

25 ) ΣΑΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 192

26 ) ΤΖΑΜΠΑΖ ΦΑΧΡΗ του ΧΑΚΗ 177

27 ) ΚΙΟΥΛΛΟΥ ΣΕΖΓΚΙΝ του ΣΕΛΑΪΔΗΝ 175

28 ) ΣΟΥΛΚΟ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 170

29 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛ ΙΣΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 143

30 ) ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΟΡΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 140

31 ) ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΓΙΑΚΟΥΠ του ΜΕΧΜΕΤ 130

32 ) ΝΤΑΓΚΑΛΑ ΧΑΜΙΔΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 115

33 ) ΙΣΜΑΗΛ- ΚΕΧΑΓΙΑ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 114

34 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛ ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΧΑΡ του ΣΑΪΤ 112

35 ) ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΜΑΚΜΠΟΥΛΕ του ΧΑΣΑΝ 99

36 ) ΟΣΜΑΝ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΖΙΛΕ του ΡΑΜΑΔΑΝ 94

37 ) ΚΙΟΣΕ ΤΖΑΝΣΟΥ του ΤΖΕΜΑΛΗ 86

38 ) ΜΠΕΛΤΣΟ ΓΚΟΥΛΣΕΝ του ΧΑΚΗ 46

39 ) ΚΟΖΑΡ ΑΪΝΟΥΡ του ΑΠΤΟΥΡΑΜΑΝ 30

40 ) ΚΟΤΖΑ ΤΖΕΜΙΛΕ του ΜΕΧΜΕΤ 8

Σατρών

41 ) ΟΣΜΑΝ ΑΪΣΕ του ΡΑΜΑΔΑΝ 64