ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ! Ποιοι είναι οι 41 νέοι δημοτικοί σύμβουλοι Ξάνθης, που αναλαμβάνουν από 1/9/2019

Δόθηκαν χθες από το Πρωτοδικείο Ξάνθης, τα επίσημα αποτελέσματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων όλων των συνδυασμών και οι σταυροί που πήρανε.

Η παράταξη του Δημάρχου Ξάνθης Χαράλαμπου Δημαρχόπουλου μετά την ήττα του, τελικά εκλέγει τον ίδιο και τους 8 πρώτους σε σταυρούς δημοτικούς συμβούλους συν την δημοτική σύμβουλο Σταυρούπολης Παυλίδου Ελισσάβετ. Σύνολο 10. Πρώτος αναπληρωματικός με το συνδυασμό του Δημαρχόπουλου ο Σάκης Χατζηαντωνίου με δεύτερο τον Μαρίνο Σδρέβανο.

Ο συνδυασμός του Δημάρχου Ξάνθης Μανώλη Τσέπελη εκλέγει επίσης 10 δημοτικούς συμβούλους. Μάλιστα στην πρώτη 10άδα εκλέγεται τελικά και η Χρυσούλα Δημούδη.

Ο Συνδυασμός του Σάββα Μελισσόπουλου εκλέγει μαζί με τον ίδιο, 8 δημοτικούς συμβούλους. Εκλέγεται ο Γιώργος Καλογερής, ενώ πρώτη αναπληρωματική είναι η Μάνια Τσαϊρογλου.

Ο συνδυασμός του Γ. Παπαχρόνη εκλέγει 6 δημοτικούς συμβούλους. Ο ίδιος συν οι 5 πρώτοι σε σταυρούς.

Από τρεις δημοτικούς συμβούλους εκλέγουν οι συνδυασμοί Πασχάλη Λύρατζη και Γιώργου Χατζηθεοδώρου. (σ.σ. Οι ίδιοι και οι πρώτοι σε σταυρούς)

Τέλος απο τη Λαϊκή Συσπείρωση εκλέγεται μόνο ο επικεφαλής Κώστας Βογιατζής.

Αναλυτικά όλοι οι σταυροί επίσημα:

Αγάπη για την ΞΑΝΘΗ μας

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 994

2 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 583

3 ) ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 535

4 ) ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 384

5 ) ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ (ΤΟΥΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 304

…….

6 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 290

7 ) ΝΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 289

8 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275

9 ) ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272

10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΜΗΔΗ 264

11 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 228

12 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 204

13 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 189

14 ) ΜΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 173

15 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 167

16 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 166

17 ) ΤΣΟΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 157

18 ) ΣΑΝΓΚΟΒΑ – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΥΛΒΙΝΑ του ΤΣΒΕΤΚΟ 156

19 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 137

20 ) ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 117

21 ) ΧΑΤΖΗΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90

22 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86

23 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 82

24 ) ΝΤΖΙΛΟΒΙΑΝ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΑΪΚ 82

25 ) ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80

26 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 76

27 ) ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70

28 ) ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 59

29 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 56

30 ) ΔΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 56

31 ) ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56

32 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53

33 ) ΨΑΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53

34 ) ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52

35 ) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

36 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43

37 ) ΚΙΟΣΕ ΣΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΙΝ 41

38 ) ΣΑΛΗΧ ΟΓΛΟΥ ΟΜΟΥΡ του ΣΑΜΗ 39

39 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37

40 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ 33

41 ) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32

42 ) ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

43 ) ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

44 ) ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24

45 ) ΑΛΗ ΦΙΛΙΣ (ΦΙΛΙΩ) του ΦΑΪΚ 21

Σταυρούπολης

46 ) ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 887

 

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΠΑΤΖΑΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 47

2 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 43

3 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΣΕΜΡΑ του ΣΑΜΠΑΝ 32

4 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΣΙΜΠΕΛ του ΧΑΣΑΝ 22

5 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18

6 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17

7 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 15

8 ) ΚΟΤΖΑ ΦΙΚΡΙΕ του ΑΧΜΕΤ 13

9 ) ΜΠΟΑΣΙ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΦΙΚΡΗ 12

10 ) ΚΑΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10

11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 7

12 ) ΑΒΤΖΗ ΙΡΦΑΝ του ΧΙΛΜΗ 6

13 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 6

14 ) ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

15 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 5

16 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΣΑΦΙΕ του ΑΠΤΟΥΛΑ 5

17 ) ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 5

18 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ 4

19 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ 4

20 ) ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4

21 ) ΓΚΟΒΕΝΤΑΡ ΧΙΛΜΙΕ του ΧΙΛΜΗ 3

22 ) ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3

23 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ του ΣΑΛΗ 3

24 ) ΜΠΑΝΔΑΚ ΧΑΛΗΛ ΑΪΝΤΗΝ του ΝΟΥΡΗ 3

25 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 3

26 ) ΤΖΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

27 ) ΧΑΛΗΛ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 3

28 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΑΤΙΧ του ΧΑΣΑΝ 3

29 ) ΚΟΤΣΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 2

30 ) ΡΑΣΗΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΪΧΟΥΝ του ΜΙΣΡΗ 2

31 ) ΣΑΪΠ ΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΙΕ του ΡΕΤΖΕΠ 2

32 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΓΙΛΜΑΣ 2

33 ) ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2

34 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΜΕΧΜΕΤ 1

35 ) ΡΑΧΜΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 1

36 ) ΣΙΟΥΚΡΗ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ 1

37 ) ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ της ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ 1

38 ) ΤΕΦΗΚ ΟΓΛΟΥ ΧΙΛΜΗ του ΚΑΪΣΑΡ 1

39 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΧΑΣΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΣΑΛΗ 1

40 ) ΝΤΙΣΛΗ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΤΖΕΜΑΛΗ 0

41 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΑΝΤΕΜ του ΧΑΣΑΝ 0

Σταυρούπολης

42 ) ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ του ΜΑΞΙΜΟΥ 10

 

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φιλίππου 918

2 ) ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βλαδίμηρου 892

3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου 678

4 ) ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 571

5 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΤΟΥΝ του Μουμίν 490

6 ) ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Αθανασίου 464

7 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Μιλτιάδη 457

8 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Παναγιώτη 445

…..

9 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Βασιλείου 427

10 ) ΣΔΡΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Παναγιώτη 415

11 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του Μουμίν 409

12 ) ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού 383

13 ) ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Βασιλείου 380

14 ) ΛΟΜΒΑΡΔΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Οδυσσέα 323

15 ) ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Θεόφιλου 278

16 ) ΑΝΤΙΚΟΥΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ιωάννη 275

17 ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου 257

18 ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του Γεωργίου 254

19 ) ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ανδρέα 202

20 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ του Ιβάν 200

21 ) ΜΠΟΖ ΡΑΜΑΔΑΝ του Σερίφ 192

22 ) ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΑΡΕΜ του Σαλή 186

23 ) ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου 178

24 ) ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 171

25 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του Μιχαήλ 162

26 ) ΤΟΠ ΧΑΛΗΛ του Μπαρή 158

27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αγαμέμνονα 154

28 ) ΣΙΡΑΚ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του Ρασήμ 142

29 ) ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Κυριάκου 141

30 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΟΚΤΑΪ του Ιμπραήμ 137

31 ) ΒΕΪΣΑΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ του Σεβίντς 133

32 ) ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΜΕΡΤ ΜΟΥΑΡΕΜ του Αχμέτ 133

33 ) ΖΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου 121

34 ) ΣΤΟΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 119

35 ) ΡΟΥΣΑΝΙΑΝ-ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του Μερόζ 112

36 ) ΚΑΛΤΣΑ-ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου 104

37 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 99

38 ) ΙΝΤΖΕΛΕΡ ΣΑΒΒΑΣ του Ευδόκιμου 98

39 ) ΓΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 91

40 ) ΚΑΪΤΕΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΙΤΑΛΟΣ) του Κυριάκου 84

41 ) ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου 84

42 ) ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Χαράλαμπου 83

43 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κυριάκου 82

44 ) ΤΣΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Πέτρου 76

45 ) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΜΥΚΟΝΙΑΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΝ ΜΑΡΙ) του Κωνσταντίνου 73

46 ) ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου 72

47 ) ΑΚΑΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ 71

48 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηρακλή 71

49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωκράτη 70

50 ) ΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου 66

51 ) ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πασχάλη 66

52 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΡΑΪΦΕ του Μεμέτ 64

53 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου 63

54 ) ΣΕΦΕΡΛΗ ΣΕΛΙΜΕ του Σελαϊδήν 59

55 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κύρκου 58

56 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου 56

57 ) ΚΟΥΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αλεξάνδρου 55

58 ) ΙΔΡΙΖ ΟΓΛΟΥ ΝΕΜΑΑΤ του Νασούφ 42

59 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου 37

60 ) ΣΙΡΑΚ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του Σαμπάν 12

Σταυρούπολης

61 ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Γεωργίου 1467

62 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 417

 

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΚΑΡΑ ΟΣΜΑΝ ΧΑΣΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 619

2 ) ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 601

3 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 592

4 ) ΖΕΡΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 453

5 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΑ του ΣΟΥΚΡΗ 439

6 ) ΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 432

7 ) ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 400

8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 396

9 ) ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 394

10 ) ΔΗΜΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 372

…..

11 ) ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366

12 ) ΨΩΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 349

13 ) ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 339

14 ) ΜΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 312

15 ) ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 306

16 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΤΣ (ΛΕΩΝ) του ΙΣΜΕΤ 300

17 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 295

18 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 278

19 ) ΜΠΟΓΙΑΡ ΑΧΜΕΤ ΣΕΛΑΪΔΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 273

20 ) ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 240

21 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 236

22 ) ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229

23 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 200

24 ) ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 199

25 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 182

26 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180

27 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΦΕΤ 179

28 ) ΣΑΡΧΟΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 178

29 ) ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 167

30 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ 166

31 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 165

32 ) ΚΟΤΣΑΚΗ – ΒΕΡΒΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 156

33 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 152

34 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151

35 ) ΜΕΧΜΕΤ ΟΥΣΤΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΤΖΕΒΔΕΤ 149

36 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142

37 ) ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 141

38 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134

39 ) ΙΛΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 133

40 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127

41 ) ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 127

42 ) ΡΩΣΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122

43 ) ΤΖΑΤΖΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 107

44 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 98

45 ) ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 92

46 ) ΑΧΤΑΡΙΔΟΥ – ΤΣΑΓΓΑΛΑ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 92

47 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΑΪΤΣΑ του ΤΖΑΦΕΡ 87

48 ) ΛΑΧΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 86

49 ) ΣΕΦΕΡΛΗ ΤΣΙΔΕΝ του ΦΑΧΡΗ 83

50 ) ΠΟΓΚΟΣΙΑΝ ΝΤΙΑΝΑ του ΜΑΜΙΚΟΝ 73

51 ) ΚΟΥΡΑΚ ΣΙΟΥΧΕΪΛΙΑ του ΜΕΜΕΤ-ΡΙΤΒΑΝ 70

52 ) ΦΙΔΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 70

53 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65

54 ) ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57

55 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41

56 ) ΣΤΣΕΡΜΠΑΚ ΓΙΟΥΛΙΑ του ΒΙΚΤΟΡ 40

57 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΚΤΑΪ του ΣΕΛΗΜ 38

58 ) ΣΑΒΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 37

59 ) ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36

60 ) ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 32

Σταυρούπολης

61 ) ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1044

62 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 616

……………………..

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΞΑΝΘΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95

2 ) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83

3 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΚΕΡΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 65

4 ) ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39

5 ) ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 30

6 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30

7 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΛΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 29

8 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΡ του ΑΛΗ 23

9 ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

10 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 22

11 ) ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 21

12 ) ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 20

13 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

14 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ 19

15 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 17

16 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 16

17 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΔΜΙΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 15

18 ) ΕΦΕΝΤΗ ΟΣΜΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 14

19 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

20 ) ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14

21 ) ΜΑΞΟΥΜ ΙΣΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 14

22 ) ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

23 ) ΣΟΦΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13

24 ) ΖΙΑΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12

25 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 12

26 ) ΠΑΝΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12

27 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 11

28 ) ΡΑΧΜΑΝΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 11

29 ) ΚΑΚΟΛΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10

30 ) ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10

31 ) ΚΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 9

32 ) ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

33 ) ΖΑΡΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

34 ) ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8

35 ) ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7

36 ) ΔΕΜΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7

37 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 7

38 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5

39 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5

40 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5

41 ) ΑΖΑΤΙΑΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ του ΡΑΦΙΚ 4

42 ) ΚΟΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4

43 ) ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΙΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3

44 ) ΤΣΕΝΤΕΜΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΣΗΦ 2

45 ) ΜΠΕΤΑ ΟΥΣΤΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΤΣΟ 0

Σταυρούπολης

46 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

47 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

 

ΝΕΑ ΞΑΝΘΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 206

2 ) ΚΑΦΦΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 171

…..

3 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ (ΛΕΩΝΙΔΑΣ) του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ 149

4 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122

5 ) ΜΟΥΡΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95

6 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88

7 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83

8 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 82

9 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79

10 ) ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 75

11 ) ΧΑΤΖΗ ΣΑΜΠΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 71

12 ) ΓΚΑΡΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 70

13 ) ΚΑΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68

14 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 64

15 ) ΝΤΕΛΗ ΧΑΛΗΛ ΤΖΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 62

16 ) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΜΨΩΝ 60

17 ) ΔΕΜΕΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58

18 ) ΚΟΥΚΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53

19 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΑΜΠΑΣ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 52

20 ) ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 51

21 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 51

22 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51

23 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 43

24 ) ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 42

25 ) ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 41

26 ) ΛΑΠΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

27 ) ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38

28 ) ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 36

29 ) ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 35

30 ) ΚΑΡΑ ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΙΜΠΡΑΗΜ 32

31 ) ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

32 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 31

33 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28

34 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 27

35 ) ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26

36 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΘΕΩΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 25

37 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

38 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗ – ΣΙΡΓΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

39 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΕΡΚΑΝ του ΓΚΙΟΥΝΓΚΙΟΡ 24

40 ) ΔΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

41 ) ΠΑΥΛΙΚΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24

42 ) ΑΪΝΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 23

43 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΚΙΑΜΗΛ 22

44 ) ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 21

45 ) ΠΑΝΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 20

46 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΜΕΤ του ΣΕΪΡ 19

47 ) ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18

48 ) ΔΑΛΗΚΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

49 ) ΖΑΝΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

50 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

51 ) ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16

52 ) ΖΑΒΓΙΑΛΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 14

53 ) ΣΤΙΒΑΚΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14

54 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΜΑΧΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 12

55 ) ΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

56 ) ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

57 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10

58 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΝΗΛ του ΑΛΗ 6

59 ) ΜΠΑΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 6

60 ) ΚΙΟΣΕ ΝΕΜΠΙΕ του ΜΕΧΜΕΤ 2

Σταυρούπολης

61 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 256

62 ) ΜΩΡΑΚΗ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 102

 

ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 621

2 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΥΡ του ΧΟΥΣΝΗ 492

3 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 456

4 ) ΤΣΑΡΕΚΤΣΗ ΤΖΕΝΑΝ του ΣΑΛΗ 422

5 ) ΤΟΠ ΣΙΝΑΝ του ΙΣΜΕΤ 403

6 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 349

7 ) ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΑ 340

…..

8 ) ΤΣΑΪΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΩ (ΜΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 337

9 ) ΦΑΚΑΣ ΘΕΡΑΠΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 321

10 ) ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 299

11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 284

12 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 278

13 ) ΚΑΡΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΜΙΝ 266

14 ) ΡΕΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 259

15 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗ-ΤΟΤΙΕΦ ΘΩΜΑΗ του ΠΕΤΡΟΥ 241

16 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 232

17 ) ΜΠΟΥΝΑΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 229

18 ) ΚΟΥΡΟΥ ΧΑΛΗΛ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 226

19 ) ΣΑΒΒΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226

20 ) ΤΣΕΤΙΝΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 223

21 ) ΠΑΡΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 216

22 ) ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 214

23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 212

24 ) ΤΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 209

25 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 200

26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΚΑΓΚΩΝΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 186

27 ) ΨΩΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 185

28 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΠΕΛ του ΖΕΚΗ 179

29 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 174

30 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ(ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 169

31 ) ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΚΡΑΤΗ 153

32 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ-ΨΕΜΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152

33 ) ΦΩΤΗ-ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 140

34 ) ΖΙΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135

35 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 132

36 ) ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 128

37 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120

38 ) ΤΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 111

39 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 110

40 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 104

41 ) ΙΛΕΜΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104

42 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 104

43 ) ΑΧΜΕΤΣΗΚ ΠΕΛΗΝ του ΧΑΜΔΗ 103

44 ) ΑΥΓΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101

45 ) ΒΡΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 100

46 ) ΔΕΤΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90

47 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82

48 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 80

49 ) ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 80

50 ) ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΝΕΛΗ (ΜΟΥΦΗΤ) του ΑΡΗΦ 77

51 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65

52 ) ΛΑΪΝΑ-ΤΕΤΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63

53 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΠΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 55

54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΗ 54

55 ) ΤΟΣΟΥΝ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΑΧΜΕΤ 54

56 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 50

57 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΙΟΥΣΤΡΕΦ του ΓΙΑΣΑΡ 49

58 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48

59 ) ΤΖΟΝΤΖΟΡΟΒΑ- ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ 39

60 ) ΑΜΠΕΔΗΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΡΟΥΛΛΑΧ του ΤΑΧΣΗΝ 36

Σταυρούπολης

61 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 566

62 ) ΚΕΤΣΙΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 505

 

ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

1 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΡΙΑΝΑ) του ΣΑΒΒΑ 265

2 ) ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 197

……

3 ) ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ 174

4 ) ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159

5 ) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 155

6 ) ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 145

7 ) ΜΑΥΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119

8 ) ΝΟΤΑ-ΔΕΡΕ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109

9 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 103

10 ) ΚΙΑΖΙΜ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΡΑΣΙΜ 103

11 ) ΣΑΜΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 99

12 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98

13 ) ΚΑΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 91

14 ) ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 82

15 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 82

16 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΡΓΚΑΗ του ΜΟΥΜΙΝ 79

17 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75

18 ) ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75

19 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69

20 ) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 69

21 ) ΚΙΟΡΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 66

22 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ 66

23 ) ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64

24 ) ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 63

25 ) ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 62

26 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΤΤΙΚΕ του ΜΠΑΧΤΙΑΡ 60

27 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 59

28 ) ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57

29 ) ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56

30 ) ΨΑΘΑ-ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56

31 ) ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55

32 ) ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50

33 ) ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 49

34 ) ΧΑΣΑΠΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 49

35 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ 46

36 ) ΤΣΟΚΑΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46

37 ) ΙΣΝΙΚΛΗ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 45

38 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44

39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΡΑΤ 44

40 ) ΣΕΧΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43

41 ) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 39

42 ) ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38

43 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33

44 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

45 ) ΓΚΑΛΙΔΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 30

46 ) ΚΟΥΤΣΑΪΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 30

47 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ(ΔΗΜΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29

48 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΕΛΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 28

49 ) ΑΛ ΖΙΑΝΤΑΤ ΡΑΣΑ του ΜΙΧΑΗΛ 27

50 ) ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ 26

51 ) ΒΟΥΡΓΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

52 ) ΜΑΪΤΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 23

53 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΟΥΣΕΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 22

54 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΑΡΛΙΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

55 ) ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20

56 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16

57 ) ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16

58 ) ΤΑΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

59 ) ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11

60 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 7

Σταυρούπολης

61 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 302