Τα 80 πρώτα ονόματα του συνδυασμού «συνΕργασία» στον Δήμο Αβδήρων

τι αναφέρει η σχετική ανακοίνωση: Παρουσιάζουμε τα 80 πρώτα ονόματα του συνδυασμού  “συνΕργασία” που διεκδικούν την ψήφο των συνδημοτών μας του Δήμου Αβδήρων    στις επερχόμενες Δημοτικές εκλογές,   είναι όλοι εκλεκτά μέλη των τοπικών κοινωνιών του Δήμου μας με διάθεση για προσφορά στα κοινά:

α/α       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 Αθανασίου Συμεών                   Δημοτικός Σύμβουλος-Δημόσιος Υπάλληλος

2 Αλή Εφέντη Ισμαήλ                   Ιδ.Υπάλληλος

3 Αλή ογλού Μπιρτζάν                Πτυχιούχος Διοίκηση Επιχειρήσεων-Έμπορος

4 Ατανάσοβα Μαργαρίτα             Οικιακά

5 Βαμβακίδης Μιχαήλ                  Πρόεδρος Τ.Κ.Μαγικού -Συνταξιούχος

6 Βιδούρας Χρήστος                   Δημόσιος Υπάλληλος

7 Γαβριηλίδης Κωνσταντίνος       Συνταξιούχος

8 Γαρούφας Χρήστος                 Εκλ. Σύμβουλος Τ.Κ. Γενισσέας-Ιδ.Υπάλληλος

9 Γκιαουράκη  Αναστασία           Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Πόρτο-Λάγος-Οικιακά

10 Γκιρετλή Τζειλάν                    Πρώην Αντιδήμαρχος-Πρώην Πρόερος Δημ.Παιδικών Σταθμών-Ελεύθερος Επαγγελματίας

11 Δαφνιώτη Ασημένια (Μίνα)     Εκπαιδευτικός-Χημικός

12 Δελή ογλού Μπουλέντ           Οικονομολόγος

13 Δερμεντζόγλου Θεόδωρος    Αυτοκινητιστής

14 Δημητριάδου Ευστρατία          Πτυχιούχος Δημοσίων Σχέσεων και Επιχειρήσεων

15 Δημητριάδης Στέφανος          Συνταξιούχος-Αγρότης

16 Ελευθεριάδης Λεωνίδας         Δημοτικός Σύμβουλος-Πολιτικός Μηχανικός-Ελεύθερος Επαγγελματίας

17 Εφένδη Γκιουνάι                   Ιδ.Υπάλληλος

18 Εφένδη Εράλπ               Πρώην Αντιδήμαρχος-Πρώην Πρόερος Δημ.Παιδικών Σταθμών-Δημοτικός Σύμβουλος Δ.Αβδήρων-Υδραυλικός

19 Ιντζέ Μεμέτ Μπιρόλ         Πρώην Δήμαρχος Σελέρου Πρώην Αντιδήμαρχος Αβδήρων-Περιφερειακός Σύμβουλος Ξάνθης-Έμπορος

20 Ισμαήλκο Φατίχ                Απόφοιτος Πανεπιστημίου Θράκης -Δημόσια Διοίκηση

21 Ιωαννίδης Διογένης          Πρόεδρος Τ.Κ. Πολυσίτου-Ελευθερος Επαγγελματίας

22 Καλιαμπάκας  Νικόλαος     Επικεφαλής παράταξης “ΣΤΡΟΦΗΣ” Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος

23 Καουσλίδου Μαργαρίτα     Ιδ.Υπάλληλος

24 Καρακατάνης Αθανάσιος    Πρώην Δημοτικος Σύμβουλος Βιστωνίδας-Συνταξιούχος

25 Καρακατσάνη Ειρήνη        Ιδ.Υπάλληλος

26 Καρκαλιάνης Δημήτριος    Αγρότης

27 Κελγιώργης Αναστάσιος     Υπάλληος Σ.Δ.Α.Ν.Ξάνθης

28 Kετεγένη Χάιδω               Οικοκυρά

29 Κεχαγιά Τζελαιντήν          Τοπικός Σύμβουλος -Επιπλοποιός

30 Κορώνης Χρήστος          Κτηνοτρόφος

31 Κοτζά Χασάν Σειντάν       Ιδ.Υπάλληλος

32 Κουμψάκης Ευάγγελος     Πρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Μυρωδάτου Αγροκτηνοτρόφος

33 Κυνηγοπούλου Αθηνά      Ελεύθερος Επαγγελματίας

34 Κωστόπουλος Γεώργιος   Πρόεδρος Τ.Κ. Σελίνου-Δημοτικός υπάλληλος

35 Λέβεντ Οσμάν                  Ελεύθερος Επαγγελματίας

36 Μακρής Αθανασιος           Πρώην Αντιδήμαρχος -Δημοτικός Σύμβουλος-Δημόσιος Υπάλληλος

37 Μαρτίνης  Κωνσταντίνος     Τοπικός Σύμβουλος Πολυαίτου- -Ιδ.Υπάλληλος

38 Μεστά Οσμάν Ουμίτ             Υποψ.Ευρωβουλευτής-Μέλος Δ.Σ. ΕΒΕ Μοριακός ΒιολόγοςΓενετιστής-Ελεύθερος Επαγγελματίας

39        Μεχμέτ ογλού Τσετίν           Μέλος Σωματείου “ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΘΡΑΚΗΣ” Εκλεγμένος ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΑΝΘΗ-Εκλεγμένος Ομοσπονδίας Χημικών Βιομηχανιών-Προεδρος Ποδ.Ομαδας Π.Κατραμίου-Ιδ.Υπάλληλος

40        Μιχαηλίδης  Σόλων         Συνταξιούχος ΑΤΕ

41        Μολλά Εκρέμ                  Αγρότης

42        Μορφίδης Παναγιώτης      Πρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Αβδήρων Συνταξιούχος Μηχανικός

43        Μουατζίρ Γκιουλσέρ         Οικιακά

44        Μουμήν Χατιέ                   Οικοκυρά

45        Μουρατίδης Αθανάσιος      Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Αβδήρων Πρόεδρος Συλλόγου Πολιτών Κυνηγών Ν.Ξάνθης Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Βιστωνίδας Συνταξιούχος Τράπεζας Ελλάδος

46        Μουρτεζίδου Όλγα          Οικιακά

47        Μουσά Iσά Οζνούρ          Αγρότισα

48        Μπαιράμ ογλού Χιλμή       Ελεύθερος Επαγγελματίας

49        Μπαντάκ Μπαριέ               Δικηγόρος

50        Μπόζ Μπινγκιούλ             Νοσηλεύτρια

51        Μπουρχάν Μουμίν           Υδραυλικός

52        Νταλαθανασάρας Στέφανος    Αγρότης

53        Ντίνος Γεώργιος               Πρόεδρος Τ.Κ.Νέας Κεσσάνης-Λιμενεργάτης

54        Ντεντέ ογλού Αλή             Τοπικός Σύμβουλος Σελέρου -Ιδ.Υπάλληλος

55        Οσμάν Σουλειμάν Μπαρίς      Ελεύθερος Επαγγελματίας

56        Παπαδημητρίου Θεοδώρα     Απόφοιτος Νοσηλευτικής Σχολής

57        Παπαδοπούλου Σοφία           Συνταξιούχος

58        Παπούδη Ειρήνη                   Απόφοιτος ΤΕΣΧ

59        Παπάζογλου Αικατερίνη        Οικιακά

60        Παπαχαραλάμπους Παρθένα       Ιδ.Υπάλληλος

61        Παρασκευόπουλος Ευάγγελος    Ιδ.Υπάλληλος

62        Παραστατίδου Φωτεινή            Πρώην Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου-Συνταξιούχος-

63        Ρετσελάς Γεώργιος            Πρόεδρος Τ.Κ. Πηγαδίων-Αγρότης

64        Σάκαλη Σαμπρή                  Ηλεκτρολόγος -Μουσικός

65        Σίσκος Γεώργιος                Πρώην Πρόεδρος Δ.Ε.Υ.Α. Αβδήρων-Πρώην Αντιδήμαρχος Βιστωνίδας-Συνταξιούχος ΟΣΕ

66        Σπανού Αλεξία                        Φυσιοθεραπεύτρια

67        Σταγώνης Χαρίλαος                Ηλεκτρολόγος Μηχ/γος

68        Σταμπασοπούλου Ανθούλα      Οικιακά

69        Στεφάνου Πασχάλης               Συνταξιούχος

70        Τερνίτσης Αθανάσιος               Ιδ.Υπάλληλος

71        Τζαμπάζ Γελίζ                          Κομμώτρια

72        Τζικοπούλου Αικατερίνη         Απόφοιτος  ΕΠΑ.Σ. Μαγειρικής Τέχνης

73        Τουρουνίδης Ευστάθιος         Πρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Διομηδείας-Ιδιωτ.Υπάλληλος

74        Τουμπάν Μουρβέτ                Μέλος Συλλλογου Γυναικών Φιλίων- Οικιακά

75        Τσαούς ογλού Λουτφή         Δημοτικός Σύμβουλος  Ιδ.Υπάλληλος

76        Τσιναρίδης Νικόλαος            Πρώην Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δ.Αβδήρων Ιδ.Υπάλληλος

77        Φυλακτάκης Θεόφιλος         Πρόεδρος Τ.Κ. Κουτσού -Αγρότης

78        Χατζή Σουλειμάν Καδήρ Σαμή     Εκλεγμένος Τοπικός Σύμβουλος Διομηδείας Αγρότης

79        Χιονίδης Μιχαήλ                     Ιδ.Υπάλληλος

80        Ψαρονικολάκη Αγγελική        Δασολόγος Περιβαλλοντολόγος