Το ψηφοδέλτιο της “συνΕργασίας” με υποψήφιο Δήμαρχο τον Βασίλη Τσολακίδη

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο το ψηφοδέλτιο της “συνΕργασίας” με υποψήφιο Δήμαρχο τον Βασίλη Τσολακίδη:

 Όνομα συνδυασμού

  «συνΕΡΓΑΣΙΑ»

Τσολακίδης Βασίλειος του Αντωνίου

        Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Αβδήρων της Περιφερειακής   

      Ενότητας Ξάνθης –Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης

                           Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΒΔΗΡΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΒΔΗΡΩΝ

  • Γκιαουράκη Αναστασία του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )
  • Δημάκη Μηλίτσα του Χαράλαμπου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )
  • Καλιαμπάκας Νικόλαος του Γεωργίου  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )
  • Κορώνης Χρήστος του Γεωργίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )
  • Κουντουράς Αθανάσιος του Ευαγγέλου  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων)
  • Ραξιώνης Δημήτριος του Προφήτη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )
  • Σταγώνης Χαρίλαος του Ευστρατίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )

8) Ψωμαδοπούλου Καλλιόπη του Εμμανουήλ (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αβδήρων )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΙΣΤΩΝΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΙΣΤΩΝΙΔΟΣ

  • Αθανασίου Συμεών του Θεοδώρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Αλή Εφέντη Ισμαήλ του Σαμή (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Βελή Ογλού Μπουλέντ του Βελή (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Βυδούρας Χρήστος του Γεωργίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Γραμμένου-Τζαρτάκη Όλγα του Αθανασίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Δαφνιώτη Ασημένια (Μίνα) του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Δημητριάδου Ευστρατία του Δημητρίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Ελευθεριάδης Λεωνίδας του Παναγιώτη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Κετεγένη Χάϊδω του Συμεών (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)
  • Κυνηγοπούλου Αθηνά του Αποστόλου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

11) Μακρής Αθανάσιος του Χρυσοστόμου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

12) Μεμέτ Ογλού Τσετίν του Μεμέτ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

13) Μεστάν Οσμάν Ουμίτ του Τζεμάλ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

14) Μιχαηλίδης Σόλων του Νικολάου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

15) Παπαδημητρίου Σοφία του Δημητρίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

16) Παπαδοπούλου Σοφία του Ιωάννη (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

17) Σίσκος Γεώργιος του Χρήστου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

18) Στεφάνου Πασχάλης  του Στεφάνου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

19) Τζικοπούλου Αικατερίνη του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

20) Τουρουνίδης Ευστάθιος  του Σταύρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

21) Τσιναρίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

22) Φυλακτάκη Σταματία του Δήμου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

23) Ψαρονικολάκη-Τσολακίδου Αγγελική του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Βιστωνίδος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΕΡΟΥ

  • Γκιρετλή Τζεϊλάν του Ναήλ  (υποψήφια  δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Εφένδη Εράλπ του Φουάτ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Ιντζέ Μεμέτ Μπιρόλ του Σελαμή  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Ισμαήλκο Φατήχ του Χαμδή (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Μουμίν Ογλού Χαμπέ του Χασάν (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Μπαντάκ Μπαριέ του Χουσεϊν (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Ναβροζίδου-Κελγιώργη Παρθενόπη του Στέργιου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Οσμάν Λεβέντ του Ισμέτ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Σακαλή Σαμπρή του Μπεσήμ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Τζαφέρ Τζεμήλ του Αχμέτ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)
  • Τσαούς Ογλού Λουτφή του Σουκρή (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της εκλογικής περιφέρειας Σελέρου)

Υποψήφιοι σύμβουλοι κοινοτήτων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι  Κοινότητας Γενισέας)

  • Αλή Ογλού Ραμπιχά του Γιουνούζ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Γενισέας)
  • Γαρούφας Χρήστος του Θεοδώρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Γενισέας)
  • Δερμεντζόγλου Θεόδωρος του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Γενισέας)
  • Μουμήν Χατιέ του Αλή   (υποψήφια σύμβουλος   Κοινότητας Γενισέας)
  • Παπαδόπουλος Δημήτριος του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Γενισέας)
  • Παπούδη Ειρήνη του Γεωργίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Γενισέας)
  • Χατζή Χασάν Χαλήλ του Ερδάλ (υποψήφιος σύμβουλος   Κοινότητας Γενισέας)
  • Χιονίδης Μιχαήλ του Χρήστου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Γενισέας)

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Διομήδειας)

  • Εμίν Ογλού Ταρκάν του Χουσέμ (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Διομήδειας)
  • Κώστογλου Μαρία του Ευστρατίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Διομήδειας)
  • Μολλά Εκρέμ του Ρετζέπ  (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Διομήδειας)
  • Μουατζήρ Γκιουλσέρ του Μουαμέρ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Διομήδειας)
  • Μουρατίδης Αθανάσιος του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Διομήδειας)
  • Παπαχαραλάμπους Μαγδαληνή του Ευστρατίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Διομήδειας)
  • Παρασκευόπουλος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Διομήδειας )
  • Παραστατίδου Φωτεινή του Φιλίππου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Διομήδειας)
  • Χατζή Σουλεϋμάν Καδήρ Σαμή του Τζεμαλή (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Διομήδειας)

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κουτσού)

  • Γιαννακίδης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Κουτσού)
  • Γιουσούφ Καζαντζή Γκιουλού άνευ πατρωνύμου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Κουτσού)
  • Μπακιρτζίδου Αριστέα του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Κουτσού)
  • Μυλωνάς Χαράλαμπος του Παναγιώτη (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Κουτσού)
  • Παπαδημητρίου Θεοδώρα του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Κουτσού)
  • Φυλακτάκης Θεόφυλος του Παναγιώτη (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Κουτσού)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΙΚΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μαγικού)

  • Ατανάσοβα Μαργαρίτα του Γιάγκου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μαγικού)
  • Βαμβακίδης Μιχαήλ του Ματθαίου (υποψήφιος σύμβουλος    Κοινότητας Μαγικού)
  • Μπουρχάν Μουμίν του Μπουρχάν (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας  Μαγικού)
  • Σπανού Αλεξάνδρα του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Μαγικού)
  • Τερνίτσης Αθανάσιος  του   Φωτίου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Μαγικού)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΡΑΣ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι  Κοινότητας Μάνδρας)

  • Ακπαρίδης Χρήστος του  Κωνσταντίνου   (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Μάνδρας)
  • Παπαδόπουλος Αθανάσιος  του Θεοδώρου  (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Μάνδρας)
  • Σπασοπούλου Αγάπη του Χρήστου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μάνδρας)
  • Ψωμαδόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου  (υποψήφιoς σύμβουλος  Κοινότητας Μάνδρας)
  • Ψωμαδοπούλου Ελένη του Ιωάννου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μάνδρας)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μυρωδάτου)

  • Αβεροπούλου Ζωή του Παντελή (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μυρωδάτου)
  • Εφραιμίδης Κωνσταντίνος του Παύλου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Μυρωδάτου)
  • Κουμψάκης Ευάγγελος του Σταύρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Μυρωδάτου)
  • Ματζίρη Ευθυμία του Γεωργίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μυρωδάτου)
  • Πολυχρονίδου Ελένη του Γεωργίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Μυρωδάτου)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΕΣΣΑΝΗΣ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)

  • Λαδένογλου Αναστασία του Ευστρατίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)
  • Νταλθανασάρας Στέφανος του Αντωνίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)
  • Ντίνος Γεώργιος του Τριαντάφυλλου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)
  • Ξανθοπουλίδου Ελισάβετ του Κωνσταντίνου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)
  • Πομακίδης Γεώργιος του Αθανασίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)
  • Τσιλιγγίρης Δημήτριος του Ιωάννου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Νέας Κεσσάνης)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πηγαδίων)

  • Καρακατσάνη Ειρήνη του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πηγαδίων)
  • Καρακατσάνης Αθανάσιος του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πηγαδίων)
  • Καρκαλιάνης Δημήτριος του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πηγαδίων)
  • Ρετσελάς Γεώργιος του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πηγαδίων)
  • Σταμπασοπούλου Ανθούλα του Νικολάου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πηγαδίων)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΣΙΤΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πολυσίτου)

  • Δημητριάδης Στέφανος του Ζαφειρίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πολυσίτου)
  • Δραγγίας Στέργιος του Αθανασίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πολυσίτου)
  • Ισμαήλ Ογλού Σελμά του Χαϊρετήν (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πολυσίτου)
  • Μαρτίνης Κωνσταντίνος του Στεφάνου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πολυσίτου)
  • Μουρτεζίδου Όλγα του  Ιβάν (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πολυσίτου)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΕΡΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σελέρου)

  • Αλή Ογλού Πιρτζάν του Σουλεϊμάν (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Ιμπράμογλου Αϊσέ του Ηλιάζ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Κεχαγιά Ογλού Τζελαεντίν του Τζεμήλ (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Μουσά Ισσά Εσνούρ του Ισμαήλ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Ντεντέ Ογλού Αλή του Χιουσεΐν (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Οσμάν Σουλεϊμάν Μπαρίς του Σουλεϊμάν (υποψήφιος σύμβουλος   Κοινότητας Σελέρου)
  • Ραμαδάν Σεβτζάν του Νιαζή (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Τζαμπάζ Ντεμήρ Γελίς του Τζελαλεδίν (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Τουμπάν Μιρβέτ του Αλήμ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)
  • Τσιλιγκήρ Ορχάν του Ισμαήλ (υποψήφιος σύμβουλος   Κοινότητας Σελέρου)
  • Χασάνογλου Εφέντη Γκιουνάϊ του Γκαλήπ (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σελέρου)

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΝΙΟΥ

(υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σουνίου)

  • Γαβριηλίδης Κωνσταντίνος του Χαράλαμπου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σουνίου)
  • Κομίτη Αικατερίνη του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σουνίου)
  • Κοτζά Χασάν Σεϊντάν του Φεΐμ (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σουνίου)
  • Μπαϊράμογλου Χιλμή του Μουσταφά (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σουνίου)
  • Μπασλή Ολτζάϊ του Ρετζέπ (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σουνίου)