ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ: Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του υποψηφίου Δημάρχου Ξάνθης Γιώργου Χατζηθεοδώρου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ “ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ”

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΑΛ ΖΙΑΝΤΑΤ ΡΑΣΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΤΤΙΚΕ του ΜΠΑΧΤΙΑΡ

ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΡΑΤ

ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΟΥΣΕΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ

ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΑΡΛΙΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ

ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ

ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΟΥΡΓΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΚΑΛΙΔΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΙΣΝΙΚΛΗ – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΑΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ

ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΙΑΖΙΜ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ ΤΟΥ ΡΑΣΙΜ

ΚΙΟΡΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΤΣΑΪΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΛΙΟΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΪΤΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΡΓΚΑΗ του ΜΟΥΜΙΝ

ΝΟΤΑ –ΔΕΡΕ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΡΙΑΝΑ)του ΣΑΒΒΑ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΕΛΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΣΑΜΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ

ΣΕΧΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΑΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΤΣΟΚΑΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

ΧΑΣΑΠΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ(ΜΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΨΑΘΑ -ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σταυρούπολης

(Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ