Οι συνδυασμοί της Λαϊκής Συσπείρωσης στους Δήμους Ξάνθης καιΑβδήρων και στην Περιφέρεια ΑΜΘ (εκλογική περιφέρεια Ξάνθης)

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 3 Μάη στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Ξάνθης η κατάθεση της δήλωσης κατάρτισης των συνδυασμών της Λαϊκής Συσπείρωσης στους Δήμους Ξάνθης και Αβδήρων από τον υποψήφιο δήμαρχο Ξάνθης Κώστα Βογιατζή και την υποψήφια Δήμαρχο Αβδήρων Παρασκευή Μαχαιρίδου. Αντίστοιχα, στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Κομοτηνής η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού της Λαϊκής Συσπείρωσης στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης από τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Δημήτρη Παπατολίδη.

Ο συνδυασμός των υποψηφίων στον δήμο Ξάνθης

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΔΜΙΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΑΖΑΤΙΑΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ του ΡΑΦΙΚ
  3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΡ του ΑΛΗ
  5. ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΙΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  7. ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΚΕΡΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  10. ΔΕΜΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
  12. ΕΦΕΝΤΗ ΟΣΜΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ
  13. ΖΑΡΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΖΙΑΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  15. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  16. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΚΑΚΟΛΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  18. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  19. ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  20. ΚΟΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  21. ΚΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  22. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΛΙΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  24. ΜΑΞΟΥΜ ΙΣΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ
  25. ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  28. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  31. ΜΠΕΤΑ ΟΥΣΤΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΤΣΟ
  32. ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  33. ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  34. ΠΑΝΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  36. ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

37.ΡΑΧΜΑΝΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  1. ΣΟΦΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΤΣΕΝΤΕΜΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΣΗΦ
  4. ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΛΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σταυρούπολης

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ο συνδυασμός των υποψηφίων στον Δήμο Αβδήρων

ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΙΚΤΩΡ Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΠΑΖΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ
  3. ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  4. ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΖΑΪΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
  4. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  10. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  14. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  16. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΠΟΥΚΟΥΤΟ ΑΪΣΕ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ
  4. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ
  5. ΤΣΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ
  6. ΦΥΛΑΧΤΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Ο συνδυασμός των υποψηφίων στην εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης για τις περιφερειακές εκλογές

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1 ΑΖΑΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ

4ΕΦΕΝΤΗ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ

5 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

7 ΛΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8 ΜΑΞΟΥΜ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του ΙΣΜΕΤ

9 ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11 ΡΟΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12 ΦΡΕΓΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τουΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

13 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

14        ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΑΜΠΡΗ